Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet kritizálni a fideszt,...

Lehet kritizálni a fideszt, de ők legalább faji alapon nem politizálnak mint a jobbik. Egyetértünk?

Figyelt kérdés
A fidesz a demokrácia alapelveit véleményem szerint tiszteletben tartja. Nyilván azt lehet mondani, hogy lopnak, de melyik előző kormány nem lopott? Ez mindig így menet, és így is fog menni. Ezzel nem lehet mit kezdeni. Viszont legalább nem kirekesztőek a kisebbségekkel. Annál undorítóbb dolog nincs, ha valakit azért ítélnek el, mert cigánynak vagy zsidónak született.
2017. okt. 25. 11:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
70%

Te is olyan buta vagy mint Orbán? A fideszesek zöme is utálja a zsidókat, cigányokat! A migránsok mellett. Orbán egy szélhámos, nem látod vazze? Uszít a migránsok ellen, de keresztény migránsok befogadásáról értekezik, közben minden féle kétes Eu-n kívülit beenged a kötvénybizniszével.

Elég narancsködben szédelegsz, ha szted a demokrácia alapelveit tiszteletben tartja.

2017. okt. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
67%

"Viszont legalább nem kirekesztőek a kisebbségekkel."


igazad van ő a többséggel szemben kirekesztő, cigány az isten az orbán rezsimben meg ha egy vénembert kell kiplakátolni nagyon toppon van


Vitát mikor vállalja a hősöd? mert hogy egy ellenzéki miniszterelnök jelölttel sem mer kiállni amióta Elkurcsány a földbe döngölte anno az is biztos

2017. okt. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
56%

Te most baloldali és liberális vagy kérdező, aki a fideszt támogatja?


Vagy mi? Eléggé összezavartál sokakat a pár soros leírásoddal.

2017. okt. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
55%
Ha az erény, hogy egy párt magyarellenes, és nem magyar érdekeket képvisel... A szélsőjobb nem azért ítél el valakit, mert valaminek született. Még a nácik közt is voltak zsidók, sőt, a holokauszt egyik vezetője is zsidó volt. Inkább a kultúrával, mentalitással van gond.
2017. okt. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
74%
42% szerintem hűtsd le magad és a mentalitást szerintem inkább mellőzd...
2017. okt. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
74%

14:

Na ez az. Ha beszélgetésben hallanák a véleményem, engem is sokan lerasszistáznának, lenáciznának, mégis hogyha egy NORMÁLIS és RENDES néger, zsidó, cigány szomszédomért jönnének hogy pl táborba vigyék, én lennék az első aki odalőne nekik. (Vadász vagyok, vannak itthon puskáim)


Nem a fekákkal/arabokkal van bajom általában, hanem az Európát elözönlő, állat módra létező, sáska módra viselkedő fekákkal/arabokkal.

Nem a cigókkal van bajom, hanem a tolvaj, lopós, bűnöző, drogos, magyargyűlölő, másokat bántó cigókkal.

Nem a zsidókkal van bajom, hanem a gazdaságot/médiát egymás közt faji alapon felosztó zsidókkal.

A sort még folytathatnám.

2017. okt. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
72%
A fiatalabb fiam kosarazik a megyeszékhelyen és van egy néger csapattársa. Két éve mesélte, hogy látták hogy 3 cigány ütlegel a földön egy csövest a Lidl mellett, erre ketten nekik mentek és megverték a cigányokat, megmentették a hajléktalant. A fiam is ugyanazokat a nézeteket vallja mint én. Ismer egy normális néger srácot, akivel jól megvannak, de attól még elítéli az Európába Afrikából özönlő fekákat. (Csapattársának az apja orvos, itt él már vagy 30 éve az országban.) Nekem sincs semmi bajom egy törvénytisztelő, normális cigánnyal vagy egy tisztességes, rendes zsidóval.
2017. okt. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

"de ők legalább faji alapon nem politizálnak mint a jobbik."


Ja, ezért várja tárt karokkal a migránsokat.


"Egyetértünk?"


Kb semmiben.


"A fidesz a demokrácia alapelveit véleményem szerint tiszteletben tartja."


Erre azért van pár ellenpélda...


"de melyik előző kormány nem lopott?"


Ja akkor minden rendben van, még mehet 300 évig, elvégre ha én megölök valakit, megölhet más is.


"Ez mindig így menet, és így is fog menni. "


Persze, amíg ilyen népség fején lehet taposni és nem lesz mentális változás, addig biztos.


"Ezzel nem lehet mit kezdeni."


Dehogyisnem.

[link]


"Viszont legalább nem kirekesztőek a kisebbségekkel."


Így van. a 10% cigány némelyike jobban él seftelésből és csalásból, lopásból, mint a tisztességesen dolgozó magyar. Ez igaz a politikusokra is.


"Annál undorítóbb dolog nincs, ha valakit azért ítélnek el, mert cigánynak vagy zsidónak született."


Senki sem ítéli el őket, amíg tenni akarnának a beilleszkedésért.

2017. okt. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
25%
14, én is így gondolom, ugyanakkor azt is látni kellene, hogy minden népben különböző mértékben oszlanak el a tisztességes és tisztességtelen emberek. A muszlimokat nem ismerem, de sokat elárulhat róluk, hogy többségük hogy öltözik, és mennyire "egyszerűen" vallásosak. Van egy nép, amelyik több ezer éve felsőbbrendűnek tekinti magát, rendkívül idegenellenes, nagyon összetartó, és ő áll minden rossz mögött. Őket egységesen ítélem meg, mivel egységesek is.
2017. okt. 26. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A Jobbikot nem kellene szembeállítani a fidesszel, mert a virtuális palettán már helyet cseréltek: a Jobbik be-cukisodott, a fidesz meg ki lett vezényelve a jobboldal szélére!
2017. okt. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!