Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi pontosan az államadósság?

Mennyi pontosan az államadósság?

Figyelt kérdés
Elég fiatal vagyok, és azon gondolkoztam, ha mondjuk megnyerem a lottót, akkor felajánlhatom azt a 2miliárdot, hogy csökkenjen az adósság?Vagy nagyon hülyeség lenne? Segítenék vele valamit?
2010. máj. 29. 12:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy örülnél, hogy ki tudsz lábalni a rossz időszakokból, inkább tömnéd a politikusok zsebét... 2 milliárd forint náluk aprópénz, egy-egy "befektetésen" sokkal többet nyernek vagy buknak. Az államadóság meg nagyjából az ezerszerese annak az összegnek (ha nem több).
2010. máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
29%
23.000 milliárd Ft környékén van. Kimutatás van arról, hogy miután Orbánék átadták a kormányt 2002-ben, és ha a következő kormányok abszolút nem csinálnak semmit, tehát nem vesznek fel hiteleket orrba szájba hülyeségekre, ellenőrizetlenül, már ki lenne fizetve az államadósság.
2010. máj. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

84

Az államadósság a túlzó szociális kiadások miatt ilyen magas, pl alanyi jogú családi pótlék


65

Ezt linkeld már be pls, mert kicsit nehezen hiszem, ami nem jelenti, hogy nem igaz, csak félek, hogy ezt a Bogár, vagy a női párja ( nem jut eszembe a neve) írta.

2010. máj. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
2010. máj. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
65: ez nem a kért link. vagy egy másik 65 vagy :)
2010. máj. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
keresem, nyugi. De nem tudom, hol keressem, mert nem emlékszem a címére, töredékszavakkal nem sokra megyek a guglival se :( A lényege, hogy volt egy átfogó összesítés, amely összefoglalta az egészségügytől kezdve a közbiztonságon át a népességfogyásig, államadósság, közoktatás, minden benne volt. Afféle összehasonlító összegzés a 10-15 évvel ezelőtti helyzettel. Ha megtalálom, belinkelem.
2010. máj. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én is hazafinak tartom magam, de ha megnyerném a lottót nincs az az isten, hogy én felajánljam :D
2010. máj. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Persze ajánld fel, pl. romaintegrációra...

Ha már adakozni akarsz, akkor olyan (MAGYAR)hiteleseknek adakozz, ahol gyerekekkel akarják kipaterolni a házból a családokat a r0hadék bankok.

2010. máj. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Az államnak??

Hogy Viki meg a bandája megtömjék a zsebüket?


Inkább adakoznál a szegényeknek vagy rákos betegeknek

2010. máj. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én az állatmenhelynek adakoznék. Most ezt nem viccből mondom, ott lenne rá a legeslegnagyobb szükség. Viszont nem fogod sem te sem én megnyerni a lottó 5-öst :(
2010. máj. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!