Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kicsit nem nevetséges, hogy a...

Kicsit nem nevetséges, hogy a tesco bármit is csinál, attól ő a szemét multi?

Figyelt kérdés
Eddig az volt a baj és azért voltak szemetek, hogy nem adnak emelést az alkalmazottaknak, illetve túlterheltek. Most pedig az a probléma, hogy a tesco fizetést emel, illetve próbálnak új embereket felvenni, viszont ezzel sok kisboltost tesznek tönkre, mert azok nem tudják felvenni a versenyt a fizetésekkel.
2017. okt. 14. 18:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%

# 8


Szerintem te sem húztál le ott semmit, csak gondolod, hogy szar lehet, aztán benyögöd itt az okosságot. Van sokkal szarabb munka is az árufeltöltésnél és a kasszázásnál, és vannak sokkal rosszabb munkakörülmények, mint egy Tescoban, nem kell úgy beállítani, mintha ez lenne a világvége.

2017. okt. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
9%
11, mielőtt te is benyögöd ide a saját okosságodat, olvass, és értelmezz. Hol írtam, hogy ott dolgoztam? Hol írtam, hogy világvége? Értem én, hogy komplexusos kisp.cs vagy, és néha jól esik keménykedni (persze csak itt, mert a való élet hamar büntetne), de ne engem kóstolgass légyszíves. A tecsót meg sajnálgasd nyugodtan, de szólok, nem lesz az éves extraprofit pár tized százalékkal sem alacsonyabb, mert kifizetteti az emeléseket veled, vagy a beszállítóival. Ne aggódj, tudsz vasárnapi családi programban akciós polcokat nézegetni továbbra is.
2017. okt. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
84%

# 12


Tehát még el is ismered, hogy nem dolgoztál még soha ott, de azért véleményt nyilvánítasz róla, milyen szar lehet? Kicsit hiteltelen vagy, de végül is engem igazoltál. Én lehúztam jópár hónapot Tescoban, és elmondhatom, hogy semmi olyasmi nincs benne, mint amivel riogatnak a hozzád hasonlók. Ráadásul ez még abban az időben volt, amikor nem volt ekkora munkaerőhiány, minimálbérért toltam, és mégis túléltem, semmi különösebb bajom nincs a Tescoval. Azt meg nem tudom elképzelni, hogy a Tesco az különösen jobban vagy különösen rosszabbul bánik a munkavállalókkal, mint bármelyik másik cég.


Mellesleg én nem a Tescoért aggódom, felőlem mehetnek a levesbe, ha nem versenyképesek. Viszont, azért már inkább aggódom, hogy az aktuális politika multiellenes, de úgy, hogy lassan már ott tartunk, hogy multikra külön szabályok fognak vonatkozni, és csak a CBA meg társai lesz NER-kompatibilis. Az meg az országnak nem igen tenne jót, ha a Tesco, Auchan, Lidl, Aldi, Spar, stb. multik, amik most viszonylag normális ár/érték arányt, és viszonylag normális munkakörülményeket biztosítanak, eltűnnének az országból, helyette meg az állami hátszélű oligarcháké lenne az összes kiskereskedelmi egység.

2017. okt. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
90%

Most min is vitázol tulajdonképpen? Bedobtad, hogy nevetséges, ha valaki aggódik a Tescoért, mert szar ott árut tölteni és kasszázni. Amit ugye csak gondolsz, mert nem dolgoztál ott. Ráadásul ezek a munkakörök nyilván más áruházakban is megvannak.


Én meg leírtam, hogy egyébként annyira nem szar ott dolgozni, mint amennyire az ott nem járatosak szeretik hangoztatni. Ezen kívül azt is leírtam, hogy a Tescoért nem aggódom, ha elmennek, lesz helyette más, csak ne Mészáros Lőrinc egyik cége legyen, könyörgöm! Mert a jelenlegi politikai helyzet szerint ez van kilátásban, aztán majd vehetjük a szart jó pénzért a Mészáros ABC-ben.

2017. okt. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Csak hozzá tenném hogy mennétek el dolgozni a Lidle-be.


Ott 50évnél idősebb nem marad életben hosszútávon olyan hajtás van.


A Tesco dolgozó a Lidle-hoz képest vállalati üdülésen van.

2017. okt. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!