Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Válság közepén miért a kettős...

Bumbi02 kérdése:

Válság közepén miért a kettős állampolgárság a legfontosabb?

Figyelt kérdés
Tudom én hogy Orbán meg akarja erösiteni a szavazótáborát.. de nem érne rá ez akkor amikor már nem vagyunk nyakig szarban? miért ez az első amiről szavaz a parlament? főleg minek eröltetni amikor ezzel csak rontunk a szlovákiai magyarok helyzetén...
2010. máj. 26. 20:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Azért mert ezzel nagyon sok ideje lóg a csonkaország. Az ország szégyene, hogy ez eddig nem történt meg.
2010. máj. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
49%
semmi értelme, inkább a belső szavazótáborát fordítja így maga ellen, hogy nem a belügyekkel foglalkozik, AMIÉRT tömegek választották meg.
2010. máj. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem még csak a válság elején vagyunk.

Zuhan a Bux, a forint, meg az életszínvonal.

Jobboldali kormány lesz , tehát a cionista nagyhatalmak úgy játszanak a magyar gazdasággal,a tőzsdénkkel(pl.Soros) ahogy én a fürdőkádban a fa...fa.. fa tusfürdőmmel.

És ehhez hozzá kell szokni.

2010. máj. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

1. Mert sok embernek megígérték már ezt.

2. Mert ez nem kerül pénzbe.

3. Amíg nem csinálnak semmilyen lépést, mert időt húznak ("felmérik az állapotokat"), addig is azt mutatják, hogy ők eredményesen dolgoznak.

4. A korábbi kormányok orra alá lehet dörgölni.


Nagyon jól kivitelezett politikai manőver, okos.

2010. máj. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
18%

"Azért mert ezzel nagyon sok ideje lóg a csonkaország. Az ország szégyene, hogy ez eddig nem történt meg."


És most mi lett jobb? Semmi! Rosszabb lett!

2010. máj. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
11%

"Nagyon jól kivitelezett politikai manőver, okos"


A szlovák megtorlás jó mi?

2010. máj. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%

Így van, legyen is kettős állampolgárság. Ez elég régóta húzódó ügy!

Mivel ők is magyarok, meg van a joguk ehhez!

2010. máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
79%
Mert azt nem most kellett volna megadni, hanem évekkel ezelőtt, mikor a válság még nem is volt.
2010. máj. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem is szükség van a magyar állampolgárság megadárása. DE! Csak ha már itt rendbe jöttek a dolgok, és el tudjuk őket látni, tudunk róluk gondoskodni, majd csak akkor. De amíg itt ilyen hatalmas a munkanélküliség, az államadósság, addig hanyagolni kéne kéne a témát. Csak hát a sok vaksinak a szívét pozitív gondolatokkal tölti el hogy huu még több magyar lesz, holott csak magunk alatt ássuk a sírt. De sebaj, megcsináltuk! Gratulálok hozzá.
2010. máj. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
39%

24%

20:32


¡ƃösɔöʞsıʞ `ıɔáu ɐ páʎuɐ

2010. máj. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!