Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesznek középkori nemzetfe...

A Fidesznek középkori nemzetfelfogása van?

Figyelt kérdés

Szerintem elég erősen megfigyelhető ez náluk.

Vannak ők, a fideszesek és van mindenki más, akinek az a feladata, hogy őket, fideszeseket/magyarokat kiszolgálja.

Aki pedig nem fideszes, az nem is igazi magyar.

De írhatnám azt is, hogy Magyar, mert aki kisbetűvel írja, az ugye nem tiszteli eléggé a Nemzetet!



2017. aug. 23. 22:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
79%

"A nemzet fogalma elavult, és káros. Káros, mert ez adja a legnagyobb okát, hogy egyesek ne fogadjanak el semmit, ami más, vagy idegen."


Ha neked semmit sem jelent a nemzet, nyugodtan húzz el külföldre és tagadd le azt is hogy magyar voltál, ne szólalj meg magyarul sem, mert úgyis csak szégyenkezel miatta (mi meg miattad). Viheted magaddal a fajtádat is! Véglény!

2017. aug. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Estádio de Felchút ***** válasza:
73%

"csak a primitiv magyarkodók hangoztatnak ilyen hülye lózungokat, hogy nemzet"


De hülye vagy, édes fijam :(

2017. aug. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Középkori nemzetfelfogás nem létezik, mivel a nemzet egy XVIII-XIX. század fogalom. Korábban nem volt nemzettudat, illetve nem olyan értelemben, mint ma.

"De írhatnám azt is, hogy Magyar, mert aki kisbetűvel írja, az ugye nem tiszteli eléggé a Nemzetet!"

Én nem vagyok fideszes, de hazaszerető embernek vallom magam. A magyar meg kisbetű, mivel melléknév (kivéve, ha valakinek ez a családneve).

2017. aug. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!