Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem volt kár a...

Csak szerintem volt kár a Momentumnak elkaszálni a 2024-es olimpiát?

Figyelt kérdés

Sokkal jobb lett volna, ha mi rendezzük, mert előbb lett volna államcsőd.

Így csak még tovább marad a Fidesz hatalmon és még tovább tart az ország kiszenvedése.



2017. aug. 21. 10:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Hát, ez is egy nézőpont...
2017. aug. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Úgy érted, 2024 után is a Fidesz marad hatalmon? Örömmel látom, hogy ennyire bízol a kormányban.:-)
2017. aug. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Na ezt a hozzászólásodat majd olvasd vissza 2024-ben és sírj.
2017. aug. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
44%
Inkább az ilyen ostobáktól sírnék (ha szokásom lenne), mint a kérdező.:-)
2017. aug. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem a te kínszenvedésed fog sokáig tartani nem M.o-é. Az agyhalálban az a jó, hogy ilyen kérdéseket is lehet itt feltenni.
2017. aug. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
31%

Én nem tudom mi a franc változott ennyire de hihetetlen hogy még pár éve értelmes vitát lehetett folytatni ezen az oldalon de ezeket az embereket felváltották ezek a hülyegyerekek mint a kérdező és még sokan mások akik minél nagyobb baromságot írnak felpontozzák és aki ész érvekkel linkekkel hozzászól valamihez azt lepontozzák stb.


Én nem tudom kik írkálnak ide de egy biztos hogy gőzük sincs a politikához és még azt is megkérdőjelezném hogy ép eszűek-e vagy tényleg fizetett egyénekről van szó mivel annyi értelmetlen kérdés és válaszok vannak hogy az ember a saját agyától kér elnézést hogy feljött ide , nem tudom kinek jó ez és hogy mire de én ebben nem veszek részt részemről befejeztem gyk-t.

2017. aug. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Étdekes hozzáállás...
2017. aug. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%
Az olimpiát nem a Momentum hanem a Fidesz kaszálta el amikor visszavonták a pályázatot mert nem akartak népszavazást, nehogy kiderüljön, hogy Budapesten senki nem akar olimpiát .
2017. aug. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#8


Ha nem pattog a Momentum, akkor nem lett volna semmiféle visszavonás!

2017. aug. 21. 12:41
 10/19 anonim ***** válasza:
31%

"Az olimpiát nem a Momentum hanem a Fidesz kaszálta el amikor visszavonták a pályázatot mert nem akartak népszavazást, nehogy kiderüljön, hogy Budapesten senki nem akar olimpiát ."


Nem fejeznéd már be a hülyeségedet?

2017. aug. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!