Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzak?

Kire szavazzak?

Figyelt kérdés

Tudtok egy kis segítséget adni? Kicsit kilátástalannak látom a helyzetem, nem tudom eldönteni kire szavazzak.

A Fideszt nem szeretem, mert uszít, az MSZP meg ezek szerintem már lejáratták magukat, az LMP semmit sem csinál, Momentumban nem bízom, kicsit olyan, mintha az ellenzéki oldalt direkt megosztaná még jobban.

Fogalmam sincs mi legyen, egyáltalán szavazzak jövőre? Szeretnék alternatívát, szeretnék Magyarországon maradni, de kicsit zavar, hogy egy olyan pártot nem tudnék mondani, aki érdemben csinálna is valamit.

Tanácsot várok, ti hogy látjátok?



2017. aug. 5. 13:11
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"Egyedül nekik van világos, logikus és érthető világképük.

Ez így van csak ez a világos világkép kimeríti a hazaárulás minden létező fogalmát.



"Hamburgot is szétverő, agyatlan ostobák káoszát képviseli"

A Budapestet szétverő véglények meg okosak és rendezettek akik meg az őrjöngésüket próbálták megállítani a szemkilövetők ugye? :DDDDD

2017. aug. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Szép volt, kérdező, legalább most már nyilvánvaló, kinek a bértollnokai firkálnak ide. Ádám, az ifjabb gazda jól van (ott a lista 5. helyén), fiúk?:D
2017. aug. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Nem látom mi a hazaárulás abban, amit a Fidesz csinál. A Budapestet lezúzok pedig a mostani Jobbikosok voltak, az ellenzék....
2017. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
18-as: nem fogom minden gondolatom leírni egy gyakorikérdéses kérdezésbe, remélem megérted. Egyébként van egy kicsi sütnivalóm hozzá, de ehhez semmi közöd úgy gondolom... Csak érdekelt, hogy mit gondoltok Ti (olyan közemberek, mint én) - ezt még lehet, ugye? Nyilván a legjobb platform a kérdésem eldöntésére az az élet és a sok-sok könyv, meg egy szakértő (nem ti). De ehelyett mit kapok, hogy "takarodjanak a korcsok", "te ehhez nem értesz", "balliberális szenny" szintű idiótaságokat. Ezt nem kértem, ezt a pofámba tolja nap mint nap a média, meg a rendelőben viaskodó kommunistázó, nácizó brancs.
2017. aug. 7. 18:57
 25/27 anonim ***** válasza:

"meg a rendelőben viaskodó kommunistázó, nácizó brancs."


Erre egyszerű a megoldás: hallgass zenét fülessel, miközben felmosol, és letörölgeted a székeket a váróban. Mindjárt nem fogod hallani.:-)

2017. aug. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Nem takarítok... :)
2017. aug. 16. 16:33
 27/27 anonim ***** válasza:
De nem is orvos vagy, csillagom.😀
2017. aug. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!