Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az átlag embernek van lehetősé...

Az átlag embernek van lehetősége változtatni bármit Magyarország politikájában?

Figyelt kérdés

Amilyennek én ismerem az átlag magyar embert valami olyasmit mondanának, hogy itt az emberek teljesen el vannak lehetetlenítve, minden főnök zsarnokoskodik, csak az érvényesül, akinek jók az összeköttetései és eleget nyal a pozíciókért.


Szóval engem az érdekelne, hogy ez mennyiben igaz.

Valóban tudok egy senkiként fordítani a dolgok jelenlegi állásán vagy születésem pillanatától a sorsom megpecsételődött, hiszen nem számít mennyit teszek érte sosem lesz elég pénzem/befolyásom, hogy olyan helyzetbe kerüljek.


Ha minden igaz amit a (hozzáteszem gyakran magánéletükben is sikertelen és megállás nélkül bűnbakokat kereső) emberek mondanak, akkor inkább én is beállok ebbe a közösségbe, hogy szidjam Orbánt vagy Sorost vagy Szíjjártót vagy akit csak kell.



2017. júl. 31. 21:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

kommunista mozgalom :D.


Na jó az nem lenne jó :(

2017. aug. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nemkell kommunistának lennie. Annak semmi értelme, hogy most szar nekünk, kommunizálódunk, és akkor másképp lesz szar...
2017. aug. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!