Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Gaudiról?

Mi a véleményetek Gaudiról?

2010. máj. 22. 05:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%
Hogy egy paraszt.
2010. máj. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
30%
pont kivágták belőle, ahogy schidt pál leosztja a francba. Amúgy egyetértek az előzővel. És hogy ne lenne legitim az MSZP? ugyanúgy megszavazta néhány olyan gondolkodású ember, akiknek szimpatikus.. A jobbik ugyanez. Akkor ők se legitimek?
2010. máj. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
40%

Nagy szavak kellene egy kis párttól. És elnézést, ha első váalszomban kissé nyers voltam, és még inkább sajnálom, ha megsértettem a földműveseket. Első felindulásból írtam. Viszont az elősző válaszoló lényegében leírta, amit gondolok.


Nagyon fárasztó már, hogy egyes jobbikosok maguk akarják önkényesen és hülye logikával megszabni, mi legitim, és mi nem az. (lsd. az Alkotmánynál is) Ha egy demokratikus választás során megváalsztott párt parlamenti szereplése illegitim, akkor az összes többié is az.

2010. máj. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%
A "megválasztott" helyett a a "beválasztott" kifejezést kellett volan írnom, így egyértelműbb lett volna.
2010. máj. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
51%

Visszanyal a fagyi komcsik?

Ha rajtam múlna már mindegyik egy villanyoszlopon lógna.

2010. máj. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
39%

A tipikus jobbikos hangot hallhattuk. Köszönjük a prezentációt, kedves 69%-os. Ahogy azt is, hogy azzal, hogy a személyeskedést választottad az érvelés helyett, minket igazoltál.


- egy antikommunista -

2010. máj. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
46%
Részemről mélységesen megvetem...
2010. máj. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
43%
Inkább tűnik ez alapján a videó alapján egy bohócnak, mint politikusnak.
2010. máj. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
61%
Hogy több ilyen politikus kellene!
2010. máj. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
54%

1. Ezek kivágott részek. Én minden ülést láttam elejétől a végéig a tévében, ez a videó éppen ezért egy kicsit torz képet mutat.

2, Zseniális ember!!! Bár sokkal több lenne belőle!!!

2010. máj. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!