Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kálmán Olga, hogy veszi a...

Kálmán Olga, hogy veszi a bátorságot, hogy kijelenti, az árvízvédelemben, polgárőröket látott de Gárdistát nem?

Figyelt kérdés
Kinek,kiknek az elvárása szerint hazudozik? Kálmán az ATV alkalmazottja,és az esti órákban látható a képernyőn.
2010. máj. 21. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

El kell hallgatni a nép elől, hogy a Gárda segít az embereken, mert a végén még túl sokan szimpatizálnának a mozgalommal.


Amúgy meg érdekes ez a megjegyzése. Én 18.-án és 19.-én kint voltam többedmagammal Edelényben. 18.-án például hajnali 2-ig folyamatosan pakoltuk a zsákot a Nemzeti Őrsereg tagjaival (a Katona József útnál, azt hiszem így hívták). Na ott alig volt vagy tíz "civil", rajtuk kívül mindenki e két szervezet tagja volt. A pár száz gyakorlóruhás ember közt nehéz lett volna eltagadni, hogy kint van a Gárda, meg az Őrsereg. Érdekes, lehet hogy épp ezért nem is volt ott kint egy figura sem a sajtótól. Viszont 2 óra után, mikor mentünk az iskolába, a "szállásunkra", a Boldvánál (azt hiszem így hívják azt a folyót, ami kiöntött) szintén sok Gárdista töltötte a zsákot. Beszéltem néhányukkal, volt aki szabolcsból, volt aki Hajdú, meg Pest megyéről jött, de még veszprémiekkel is találkoztam...

Másnap meg a rendőrszakközepesekkel voltunk.


Lehet, hogy az ATV-sek, meg a többiek szándékosan kerültek minket.

2010. máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20:39 "vagyok". Az valahogy kimaradt, hogy Edelényben voltunk.
2010. máj. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

neked szerintem fogalomzavarod van.

nem azt mondta, hogy nem voltak, hanem azt, hogy ő nem látott. te személyesn láttad, hogy ő látott gárdistát, vagy mi? egyébként honnan tudod, hogy hazudott?

2010. máj. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Te hogy bírod nézni és hallgatni Kálmán Olgát? :) Én csak akkor szoktam, ha fel akarom magam mérgelni :) Remélem megvonják tőle a Kossuth- díjat.
2010. máj. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ki a fene az a Kálmán Olga....?
2010. máj. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Az ATV-n műsorvezető. Nyomdafestéket tűrő módon nem tudnám jellemezni :)
2010. máj. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem csak Kálmán Olga jár el így, hanem lényegében az egész magyar média ugyanígy elhallgatja, "nem veszi észre" a gárdához tartozókat. Gondosan kiválasztják, hogy csak távoli felvételeket mutassanak beazonosíthatatlan emberekkel, illetve közelről csak hivatásos kivezényelteket mutatnak. Kálmán Olgát még csócsálhatnánk külön is, de minek...
2010. máj. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Orosz Józsefbe (KlubRádió, ATV) volt szerelmes Kálmán Olga (ATV). De szerencsétlenségére, Orosz József nem szereti a nőket. Olga megrendelésre dolgozik. Amúgy nem buta.
2010. máj. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21.52: Na jó, csócsálgassuk K.O-t. Először is, nem régen szült gyereket, akkor ezek szerint az apuka nem Orosz József. De akkor ki? A másik, mire alapozod, hogy nem buta? Senki mástól nem hallottam olyan kifejezetten buta, óvodai színvonalú kérdéseket, mint tőle. Meg az egész stílusa olyan óvónénis. Engem nagyon irritál, 10-20 másodperc után mindig továbbkapcsolok. Még ha nagy ritkán érdekes is lenne a vendég, K. O. akkor is lehúzza a színvonalat a hülye, erőszakos, értelmetlen kérdéseivel, amiket ő nyilván nagyon bátraknak tart.
2010. máj. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 bumbi02 ***** válasza:
már nem azért de az árviz első napjaiban itt azt irtátoik hogy civilbe vannak a gárdisták és ugy segédkezzenek.. honnan a fenéből ismerje fel a gárdistákat akárki is hogyha civilbe vannak? és mit vannak ezen fenn akadva hogy nem közvetitik a tévében hogy segédkeztek? nem azért segitettek hogy az ottaniaknak jobb legyen? vagy azért h benn legyenek tvbe és elmondják róluk h dejók?
2010. máj. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!