Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gárdisták, ha annyira utáljáto...

Gárdisták, ha annyira utáljátok a cigányokat miért nem tesztek valamit?

Figyelt kérdés
Vagy csak Jobbikos diszbábok vagytok ?
2010. máj. 21. 15:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
16%

Ha a Gárda nem tehet semmit, akkor semmi értelme nincsen. Ha a falvakat végigmasírozzák az egyenruhás bohócok "Mocskos cigányok!" felkiáltásokkal, de közben nem csinálhatnak semmit, akkor idővel a cigányok se fognak félni tőlük.


Vagy tesznek valamit, vagy szűntessék meg, mert így kb. annyi értelme van, mint az NDK-s katonai felvonulásoknak.

2010. máj. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

"A feldarabolt csajnak erről alighanem más a véleménye"


gondolom a kalocsaira gondolsz. az az ember már hónapokkal korábban ki lett téve a gárdából.


melegfelvonuláson gárdisták dobáltak? mutass már nekem erre valamit. nem lehet, hogy tomcat-ékkel meg jobbik szimpatizáns suhancokkal kevered a dolgot?


a gárda egy irányítás alatt álló szervezet. ha dobáltak volna, akkor nem maradt volna ott épen senki az tuti.

2010. máj. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az! Csak én fordítva teszem fel: hogy a francba volnának cigányellenesek, mikor soha meg nem öltek egyetlen cigányt sem? Még csak kárt sem okoztak egynek sem.
2010. máj. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
47%

72

Én se lőttem agyon pantomimest még, mégse rajongok értük:)

2010. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
75%

"hogy a francba volnának cigányellenesek, mikor soha meg nem öltek egyetlen cigányt sem? Még csak kárt sem okoztak egynek sem."


Jajj, hát te elfelejtetted, hogy a többezer cigány édesanyának rémálmai voltak, mert a Magyar Gárdától az SS-Sondernkommandok jelentek meg éjjel az álmaikban? :D

2010. máj. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
87%
cigány édesanya? A cigányokat anya szüli???? Bazkíí, ezt nem tudtam..
2010. máj. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
25%

Epic question

Epic pwnage

2010. máj. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
33%

A legelső válaszoló válasza tökéletes és korrekt volt!


Néhány válasz meg elkeserített és egyben meggyőzött hogy a jobbikosok zöme mindenfelé nyal, csak elfogadják!

Kedves jobbikosok! Ha nem szeretitek a cigányokat akkor miért nem vállaljátok fel? Akor miért paroliztok cigányokkal és még büszkék is vagytok rá? Kiknek akartok ezzel megfelelni? Csak nem a zsidóknak, libsiknek, nehogy rátok tudják húzni a "náci" jelzőt? Nekik akartok megfelelni? Szánalmas.

Ha viszont nem utáljátok a cigányokat, akkor felesleges tüntetnetek, vonulgatnotok, sőt még a gárda létezése is - ugyanis a magyar embernek egy szervezet kell, ami végre szétveri a majom csürhét! De ehelyett mit csináltok? Semmit. Csak vonulgattok, meg beszéltek, sőt időnként nyaltok egyet a zsidók felé (akik felelősek az egész helyzetért). Nem szánalmas?


Meg van kötve a kezetek? Egyelőre csak ennyit tudtok tenni? Megértem én, csak addig is nem kéne cigányokkal pózolnotok meg ilyen "polkorrekt" dumát elereszteni mert nagyon sok magyar, aki amúgy bízna bennetek ezért fog elfordulni tőletek. Már ha át tudjátok látni a helyzetet!


Éljen az Őrző Szárny! Éljenek a hungaristák és az NS!

2010. máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 BeerHunter ***** válasza:
100%

Ha tennének, az lenne a baj, most, hogy nem tehetnek, az a baj. Te tudod egyáltalán hol élsz? Egész nap ülsz a gép előtt, és nincs más dolgod, mint provokatív/primitív kérdéseket kiírni?

Az utolsó értelmileg csökkentett módban lévő válaszolónak csak annyit, hogy én ezt még egyszer átgondolnám. Ha szélsőséges az a baj, ha nem akkor meg az a baj. csak gratulálni tudok.

2010. máj. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
90%

kedves 12 éves barátom.Te nagyon elvagy tévedve ha a gárdát a hungarista és ehhez hasonló csoportokhoz hasonlítod mert EZ miatt fordul el sok ezer ember a gárdától mert ilyennek hiszik.A gárda eredetileg karitatív és hagyományörző egyesület nem rendfenntartó!az,hogy kérésre kimennek békés tüntetésre a cigány bűnözés ellen az természetes mert MAGYAR emberek kérik a segítségüket és mindenki tudja cigánybűnőzés van de nem minden cigány bűnöző,tehát az általánosítás megbukott és ezért semmi okunk MINDEN cigányt utálni.


"Éljen az Őrző Szárny! Éljenek a hungaristák és az NS!"


Mond már el ezek a szervezetek mit tettek a cigányok ellen?hol csaptak szét,hogy ők az istenek?a jobbiknak is ártanak mert az átlagember összemossa őket velük pedig csak elég lenne a programot elolvasni és kiderülne kik tesznek többet magyarországért a jobbikosok és a gárdisták vagy a részegen csürhébe verödő gyujtogató huligánok.

2010. máj. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!