Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Személyi kultusz? Politikai...

Személyi kultusz? Politikai diktatúra?

Figyelt kérdés

A Népszabadság vészjósló vezércikke így értékeli a helyzetet. Erről kérnék véleményt.


[link]


2010. máj. 20. 21:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%
vészjósló? inkább vészmadár. tipikus mszp-s sipítozás.
2010. máj. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Húha, Ti még olvastuk Népszabadságot? :D
2010. máj. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Előfordul...
2010. máj. 20. 21:11
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
Múltkor egy öreg nyugdíjas is ezt olvasta a vonaton,hát inkább álltak az emberek, minthogy melléüljenek :D Meg tudom érteni.
2010. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
46%

Nem olvastam végig a cikket,és nem is vagyok MSZP-s.

Anélkül is egyértelmű számomra,hogy Orbán diktatúrát akar és fog bevezetni. Erre utal,hogy minden közhivatalt Fideszesekkel akar betölteni. Az igazságszolgáltatás minden vezetőjét, a Jegybank elnökét,a Közt.elnököt is Fideszesek fogják betölteni. Megváltoztatja az Alkotmányt,hogy a Minisztertelnöknek teljhatalma legyen. Ki tudja,hogy az új választói törvény mit fog majd tartalmazni? Nem alaptalan az MSZP félelme.

1-2 év múlva az imádói is tapasztalni fogják,hogy nem vésztjóslás.

Arra azért vigyázni fog,hogy a látszatot megőrizze. Papíron nem lesz egypárt rendszer,de ma sem ér semmit a Parlamentben levő több párt véleménye. Beszélhetnek akármit,az történik majd,amit a Fidesz akar.

2010. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%
Tanuld meg barátom a diktatúra fogalmát, utána kezdj el szoci vészdumákat szajkózni.
2010. máj. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%

MSZP fél a diktatúrától?! Ez vicc! Egy olyan párt ami hivatalosan is egy véres diktatórikus néppárt jogutódja!Az mszp "őse" vezette le 56 után a megtorlásokat! Diktatúrát tartott fenn Magyarországon több mnit 40 évig! És még a FIDESZtől féltek? Ami pont ez ellen jött létre?! Normálisak vagytok?Agymosás látom megy rendesen! Népszabadság is kiszolgálta a diktatúrát és kemény pártlap azóta is!

Az egyetlen párt a parlamentben ami kötődik egykori diktatórikus rendszerhez az az MSZP!Nem a fidesztől kell itt félni.

2010. máj. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
22:19-es vagyok, ez az előttem írónak szólt.
2010. máj. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ja és a 68%-osnak meg igaza van :)
2010. máj. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%

Ha valakit nem érdekel egy újság, az ne olvassa. Rendszeresen olvasom a Népszabadságot, nagy ritkán a Heti Választ, a barikád, kuruc és hasonló lapok nem érdekelnek (ezzel együtt tisztában vagyok azzal, hogy vannak, akik ezeket olvassák).


A belinkelt cikk szerintem kissé eltúlozza a félelmeket, de az alábbi részével maximálisan egyetértek:


"A Bajnai kormány által elvégzett munka számos gyümölcse csak eztán érik majd be, ha idejekorán le nem szakítják azokat a gyümölcsöket. Az eredményeket az új kormány magáénak tulajdoníthatja, a nehézségekért és kudarcokért visszamutogathat. Akik ellenzékben kudarcokat hazudtak, azok kormányon majd sikereket fognak mindenből, ami csak történt s történni fog"

2010. máj. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!