Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a kocsmapolitizálás,...

Mi ez a kocsmapolitizálás, amit a Fidesz művel (t) a parlamentben?

2010. máj. 20. 16:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
11%
Az értelmiség pártjának állítják be magukat, itt meg tájparasztként beszélnek, undorító. Demagóg, konzervatív, a modern dolgoktól elzárkózott párt. Ezekkel nem fogjuk megközelíteni Németországot és Svédországot, maximum Ukrajnát és Moldovát.
2010. máj. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
2010. máj. 20. 16:43
 3/25 anonim ***** válasza:
18%
nagy rakás csürhe főleg az mszp
2010. máj. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
39%
A Fidesz követői olyanok, mint a bégető birkák, a Jobbiké meg mint a dühöngő bikák.
2010. máj. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
42%

Először leszögezném,hogy Fidesz-párti vagyok.


Ez a beszólás, ami hallható tényleg oda nem illő megjegyzés volt és jogos a felháborodás.ÉN LEGALLÁBB ELISMEREM,NEM ÚGY,MINT A SZÁNALMAS JOBBIKOSOK,AKIK MÉG ISTENÍTIK A ZAGYVA KÉPVISELŐ URAT.A másik,hogy ez a Fideszes alak le is mondott a mandátumáról,ELLENBEN A JOBBIKOS KÉPVISELŐVEL,akinek a saját polgári foglalkozása,mint villanyszerelő,lehet,hogy jobban állna.Végezetül,emlékeztek mikor a jobbikosok azzal kérkedtek,hogy az ő jelöltjeik(pl bicskei)visszalépnek,ha kiderül róluk valami rossz?Elég érdekes....

2010. máj. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Az érdekelne, hogy ez a sok erkölcsbajnok hol volt, amikor Zagyva papát tárgyalták ki. Vagy az oké?


Egy nemfideszes

2010. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Azért te sem gondolod komolyan, hogy a " Lógni fogsz" és a "majd a folyosón ezt megbeszéljük" között nincs különbség? Míg az egyik életveszélyes fenyegetés volt, aminek ez volt a minimuma, hogy lemond, addig a másiknak semmiféle jogi következménye nem lehetett, ráadásul azt sem ő kezdte :)


Egyébként igen érzékeny pontra nyúlhattam ezzel kapcsolatban, kicsit ingerlékeny lettél 4. válaszoló :)

2010. máj. 20. 17:10
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
Én nyugott vagyok,nem vagyok egy ingerlékeny tipus.A nagybetüket csak azért írtam,hogy jobban kiemeljem a lényeget.De úgy látom felesleges volt,a ti hazafiasságotok túl visz minden racionalitáson:)
2010. máj. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
neked meg az előítéleteid ;)
2010. máj. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
58%
Miért nem 2008-ban hoztátok ezt fel, amikor ez történt?
2010. máj. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!