Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem szeretik egymást az...

Miért nem szeretik egymást az MSZP és a DK? Miért haragszanak Gyurcsányra az MSZP-ben, hiszen választást is nyert nekik 2006-ban?

Figyelt kérdés
Szili Katalin és köre kavarását hallottam még az Öszödi beszéddel kapcsolatban, de Szili Katalin már rég átállt a Fidesz oldalára.

2017. jún. 11. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
5%

Mindeketten kölcsönösen azt hiszik egymásról, hogy a másikuk az oka, hogy az emberek nem akarnak a ballibekre szavazni.

2 fogyatékosnak nem esik le, hogy mindkettőjüket úgy utálja mindennki mint a szart.

2017. jún. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Azt nem értem miért haragszanak a magyarok még mindig Gyurcsányra. Legalább egy esélyt adnának neki mielőtt minden kórház helyére stadiont húz Orbán és mélyszegénységbe taszítanak mindenkit a lecsúszott középosztályból.
2017. jún. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Gyurcsány nagyon népszerűtlen. Azzal, hogy lemondása után nem vonult vissza a politikától, erősen rontja az egész baloldal megítélését. És ezt nyilván ő is tudja. Szóval nekem személy szerint az a bajom vele, hogy a személyes hatalommániája felülírja azt, hogy az országnak legyen esélye megszabadulni Viktortól.
2017. jún. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3-as: fordítsd meg:

Orbán elvesztett akárhány választást mégis visszaszavazták a magyarok, olyanok ezrei akik korábban Mszp-re és Gyurcsányra voksoltak.

Sztem nem népszerűtlen inkább szándékosan generálják jobb és baloldalon, hogy népszerűtlen.


Ha melléállnának a demokr. ellenzék részéről, akkor más lenne a helyzet.

De az hitelvesztés volna jó sok ember részéről akik már politikailag elásták.


Egyébként Orbánék mindig Gyurcsányozni fognak akárhol is lesz Gyurcsány.


De én pl. nem nagyon találnék olyan pártot amit tudnék támogatni most itthon.

Csak ímmel ámmal szavazok balra. De ha balra szavazok inkább DK-ra mint MSZP-re, mert sokkal inkább modern európai párt látszatát kelti.

2017. jún. 11. 14:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen nyert. Aztán mi is volt? Na azért. Nem vagyok egy mszp fan, de abban hogy Gyurcsányt ki akarják ütni, abban mellettük vagyok.
2017. jún. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jól mondod, látszatát. Mert egyébként a modern európaiságtól kicsit messzebb vannak, mint Makó Jeruzsálemtől.

#2 Miféle esélyről beszélsz? Volt, elég hosszú. Egy életre eljátszották. Többek között jelentős szerepet játszottak a Fidesz hatalomra jutásában. Gyurcsány egyetlen dolgot tud nagyon. Azt, amit Orbán, csak másképp. Személyesen láttam, miképpen veri szét a teljes együttműködést mindössze azért, hogy barátja, Fodor a parlamentbe juthasson. Különben még látogatóba se mehetett volna be.

2017. jún. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

"Sztem nem népszerűtlen inkább szándékosan generálják jobb és baloldalon, hogy népszerűtlen."


Gyakorlatilag mondhatjuk, hogy egyáltalán nem vagy tisztában a mai magyar politikai helyzettel, így teljesen kár bármit is mondani, csak ezt fogod hajtani.

2017. jún. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7: Annyira azért nincs messze, hiszen még Semjén is elbüszkélkedett vele, hogy milyen sikeresen hajtották végre a "karaktergyilkosságot" Gyurcsány ellen. Ő, csak tudja.
2017. jún. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#6: Csak az a baj, hogy a modern európaisától, a Fidesz még messzebb van. És nem is akar közelebb kerülni, hiszen "keleti szelek fújnak", meg amúgy is " félázsiai származékok" vagyunk.
2017. jún. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!