Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nemzeti radikális beállított...

A nemzeti radikális beállítottságúaknak érdemes-e egyáltalán még a Jobbikra szavazni?

Figyelt kérdés

2006-ban voltam első választó akkor a harmadik útra (MIÉP-Jobbikra) azóta mindig a jobbikra szavaztam, de igazából már nem sok értelmét látom, mert ha átgondolom, az egyedüli jogos kritika a kormánnyal szemben a korrupció, egyébként minden amit a kormány ellen hoznak fel, inkább a javára megy.

- A határon túli magyarok támogatása: ALAP

- Gyermekvállalás ösztönzése: ALAP

- Segélyezési rendszer átalakítása, az önvédelmi joghoz való jog bevezetése: Régóta várt jogos intézkedés

- Iskolai hitoktatás bevezetése: Nagyszerű ötlet

- A házasság férfi és nő közötti definiálása az Alaptörvényben: ALAP

- Kormány küzdelem Brüsszellel a tényleges életfogytiglani szabdságvesztésért: Szuper

- A Ceu átvilágítása: Szuper(de kár, hogy azért nem zárják be)

- A liberális Civilszervezetek átvizsgálása, pénzmegvonásuk tőlük: VÉGRE (kár, hogy ők se távoznak az országból)

- A Migrációs válság viszonylagos jól kezelése: Igen, még mielőtt valaki leírná, hogy az elején átutazatás stb volt, igen elején voltak gondok,de a kormányt is váratlanul érte a helyzet, illetve, ő se, tudhatta, hogy Merkel, úgy fog reagálni, hogy bejelenti, mindent szíriai befogadását,és nem inklább az eus határok vagy legalább a schengeni külső határok lezárást jelenti be, de a kerítésépítés óta minimálisra csökkent az országra nehezedő nyomás, az is tény, hogy az Európai Unióban először Orbán mondta ki, hogy ez a mindenkit befogadunk nem működik tovább és később zárkóztak fel hozzá a többi visegrádi országok kormányfői illetve az osztrák külügyminiszter. Az eu kvóták elleni küzdelem is üdvözölendő,telejen mindegy, hogy hány migránsról van szó, ezekből 1 is sok.A másik meg az, hogy hiába fest a balliberális média összeomló képet az országról mint 3-4 millió éhező, összeomló egészségügy stb, én is látom azért, hogy mennyivel emelkedett a fizetésem az elmúlt években, és hogy felújították az orvosi rendelőt a városunkban , bicikliutak épültek és a teljes belváros rekonstruálva. Tehát összességében úgy látom, hogy a jobbik eredeti elképzelései többé-kevésbé megvalósultak vagy megvalósuló félben vannak, úgyhogy nem tudom érdeme -e még a jobbikra szavazni.


2017. jún. 6. 17:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
túl hosszú volt, uh nem olvastam végig, de neked csak a fideszre szabad szavaznod.
2017. jún. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%
Most más mondja meg neked, hogy te mire szavazz? Na itt hanyatlik a magyar nép.
2017. jún. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Nagyjából fölsoroltad az értelmetlen és felesleges látszatintézkedéseket, meg antidemokratikus lépéseket, mint szuper meg alap...
2017. jún. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ezek a nemzeti radikális populista szövegek. A nemzetet nemhogy radikálisan nem javítják, hanem mint a konkrét tapasztalat mutatja, radikálisan rontják. Egyre nagyobb az érdektelenség, egyre nő az ostobaság és radikálisan nő az igénytelenség. Ha a nemzeti radikalizmus összesen ennyit tud, sürgősen be kell iskolázni követőit, mielőtt önmagukra is ártalmasak lesznek.
2017. jún. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Kb. egyetértek. Én is mindig Jobbik, illetve korábban MIÉP szavazó voltam, de Vona már nagyon felpuhította időközben ezt a pártot.


A többi ellenzéki szir - szar szóba nem jöhet nálam, de azért a Fideszre szavazástól is vonakodom.


Szóval maradok a Jobbiknál - de szívom a fogam, kellene egy tökösebb nemzeti radikális párt. Azokra tudunk szavazni, akik indulnak a választásokon. Ez a választék.

2017. jún. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nemzeti radikális vagy, szavazz a Fidesz-KDNP-re...


Van pár kérdésem a kérdezőhöz...


1)

"Az iskolai hitoktatás bevezetése: Nagyszerű ötlet."

Mond már el miért.

Én 4 évig egyházi iskolába jártam.


Ha választható dolog az oké, de ha kötelező az többet árt...


2)

"A Ceu átvilágítása: Szuper(de kár, hogy azért nem zárják be)"


Átvilágítása? WTF

Hoztak egy törvényt egy adott egyetem ellen, egy adott szándékkal.

Ez milyen korszakot idéz...?


Csak ne azt válaszold, hogy gender, mert hülyét kapok.


Van ott hálózatok tudománya, közgazdaságtan, matematika és alkalmazásai...


3)

"Migrációs válság viszonylagos jól kezelése"


Magyarországra nem akarnak jönni, sőt a magyar fiatalok egy jelentős hányada elmenne.

A környező országokban jobbak a körülmények(északabbra és nyugatabbra) ...



Hát engem az oktatás érdekelne...


A Jobbik plakátokkal is jelezte, hogy akar foglalkozni ezzel.


Fidesz-KDNP:


2016-ban a felsőoktatásra szánt összeg 250 milliárd körüli.


2016 Mészáros Lőrinc vagyongyarapodása 100 milliárd.

Puskás-stadion 180 milliárd.


Azaz több közpénz kerül M.Lőrinc zsebébe és egy stadionra, mint az adott évben amennyit felsőoktatásra szán a kormány...szép jövőkép...

2017. jún. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Igen. Mert a nemzeti radikális még mindig inkább ők mint a MIÉP amiben törekvés sincs mint Vonában hogy ne legyen egy fasiszta gang.
2017. jún. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hogy neked kire érdemes szavaznod, azt csak te tudhatod. Ha ennyire tetszik minden, akkor nyilván a Fideszre.
2017. jún. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
25%
Szavazz csak jövőre is a Jobbikodra...mindenkinek úgy lesz a legjobb.
2017. jún. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

"MIÉP szavazó voltam"


Ez sok mindent megmagyaráz.

2017. jún. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!