Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok rezsi szilárd...

Mit szóltok rezsi szilárd 2000 millió költőpénzéhez?

Figyelt kérdés
2000 milliót kap közpénzből birkózóarénára de a tervezet elfogadása előtti napon ez még csak töredéke volt, saját lakcímére van bejelentve a birkózóaréna és senki nem felügyeli mire költi ez a közpénzt
2017. jún. 4. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

A 2 milliárd miért nem jó? Nem megy a matek?


Ki kéne felügyelje? Nem elég a nyilvánosság illetve az, hogy ebből majd pár éven belül egy épület kell szülessen? Ha nem magához lenne bejelentve hanem egy irodaházba akkor meg az lenne a baj, hogy annak a bérleti díját is közpénzből fizetik.

2017. jún. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Magyarország gazdag állam, futja nálunk erre is.
2017. jún. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
meg kell fizetni a talpnyaló hűbérseket, a baj az hogy a sz.r nagyrésze a vízalatt marad és csak 1-2 ilyen esetet mos felszínre a média
2017. jún. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit fáj neked 2 milliárd forint? Oké, nekem ahhoz 10 000 hónapig kéne dolgoznom úgy hogy egy forintot nem költök, de az alig több mint 830 év. Most fáj hogy ő egy alkalommal annyit kap mint egy jó fizetésű ( havonta kicsit több mint nettó 200 ezer forint ) átlag ember 830 éves fizetése? Milyen önző és irigy vagy.... Mellesleg ő megérdemli, egy a nép dicsőséges és nagyrabecsült vezetői közül. Bezzeg én csak egyszerű dolgozó vagyok egy gyárban ( mérnöki pozícióban ), azért tőlem csak a mindenki által használt termékek minősége kerül ki, nem olyan fontos döntések mint hogy mire költsük mások pénzét...
2017. jún. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"A 2 milliárd miért nem jó? Nem megy a matek?"


Örülök hogy neked 2milliárd-2000 millió-2000000000 forint elherdálásból csak annyi jön le hogy nekem nem megy a matek.


Ebbe tudtál csak belekötni?

2017. jún. 4. 23:06
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó gyerek a Szilárd, ennyit csak megérdemel ő is...
2017. jún. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Annak idején Matolcsy 200 milliárdot kapott. Hivatalosan.

Vajon mennyit hivataltalanul?

2017. jún. 5. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!