Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz így az országgal,...

Mi lesz így az országgal, hogy ha üresen állnak lakások, családi házak?

Figyelt kérdés
Településeken,községekben,kisebb városokban halomra állnak a családi házak mert a kutyának nem kell. Mi lesz így az országgal ?

2017. jún. 4. 14:28
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
90%
Így van, elmútnyócév meg a gyúrcsány! Még hálistennek, hogy azóta olyan jól teljesítünk.
2017. jún. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Ötös vagyok, nem megyek én innen sehová, még a zavarosban lehet halászni. Nem abba lakok. Ár alatt oda adtam nekik, mert ők még nagyon lelkesek. Régi ismerőseim.
2017. jún. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
0%

"Így van, elmútnyócév meg a gyúrcsány! Még hálistennek, hogy azóta olyan jól teljesítünk.

"


még sosem értettem veled ennyire egyet! hál istennek hogy eltakarodtatok!

2017. jún. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Lám az emberi butaság valóban határtalan.

2017. jún. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
Tönkremennek azok a házak. Nem lesz aki lakjon bennük. Én 18 vagyok, a környezetemben a következő​ek az arányok: 10/3 ember biztosan külföldön képzeli el az életét, további gondolt már arra hogy kimenjen külföldre és ebből az 5-ből 3-an azt mondják hogy egyetem végéig eldöntik mi legyen, a maradék 10/2 pedig itthon akar maradni. Azaz a környezetemben az arányok szerint 10/4 fiatal akár Magyarországon maradni. Az öregek kihalnak, a fiatalok elmennek.... A házak itt maradnak üresen aztán majd lebomlanak maguktól vagy lebontják őket.
2017. jún. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
0%

# 29/35 Időpont ma 15:22


Mondd csak, mennyi volt akkor az IMF hitel kamata? Mennyiért adtuk akkor az állampapírt?


Mennyi volt amikor átváltottuk? :-)

2017. jún. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
13%
Utolsò előtti; AZ megint màr kerdes,hogy hànynak valòsul meg tenylegesen a külföldre költözes es azok Közul Akiknek megvalosul hanynak jön be a külföldi èlet
2017. jún. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Majd lebontják őket, aszt lesz ott szép nagy legelő a helyükön.
2017. jún. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Látom átmentünk komoly politikába:) Hát hát hát !!! Sajnos én olyan kisvárosban lakom ahol nem 1 családi emeletes illetve kockaházat esz az idő ,de már annyira,hogy a csatornából a gaz nő ki. Szomorú magyar valóság :(
2017. jún. 4. 21:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!