Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mennyi pénzért mondanátok...

Ti mennyi pénzért mondanátok fel az "állítsuk meg Brüsszelt" szöveget?

Figyelt kérdés

Én eddig csak hangtalan statiszta voltam reklámokban, ha egy pillanatra is látszott az arcom, az volt már vagy 25-50 rugó.

Annak aki felmondja, nem látszik az arca, viszont a hangja jól hallható és elég sűrűn adják le a reklámokat minden felületen.

Valószínűleg alátippelem, de olyan 200 körül elképzelhetőnek tartom a pénzt, amit kapott érte. Ez csak tipp, semmi konkrét. Viszonyítási pontnak megteszi.


Ti mennyiért mondanátok fel azt a szöveget?


Én adtam az arcom már hitelhez, alkoholhoz, randiműsorhoz.. de politikához még nem. Elég sokat kérnék érte, az biztos...



2017. máj. 9. 22:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
86%
Nincs az a pénz! Egyszerűen olyan szinten nem értek egyet ezzel a propaganda szöveggel és a Fidesz politikájával, hogy nem vagyok hajlandó semmilyen formában közreműködni benne.
2017. máj. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
8 millióért elvállalnám erre még rájön a 27%-os áfa az így már simán meglenne a 10 milla.
2017. máj. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Soros vagyonáért
2017. máj. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!