Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy tetszik Vona Gábor mellénye?

Hogy tetszik Vona Gábor mellénye?

Figyelt kérdés

kedves anti jobbikosok....


ennyit értek


2010. máj. 14. 15:39
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/125 anonim ***** válasza:
49%
Az a baj, hogy nem én és 73-as csinál hülyét magából, hanem 52 és 70. Azzal, hogy teszik az értetlent még nem jelenti azt, hogy igazuk van. Ha Vona egy szál tangában ment volna be, akkor is ugyanilyen értetlen kérdéseket tennétek fel, hogy mi a gond azzal, mert a Führer-ért bármit megtesztek. Még mielőtt a jobbikosok felháborodnának, ez a kijelentés csak a két kommentelőre vonatkozik, nem kompletten a jobbik szimpatizánsokra.
2010. máj. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/125 anonim ***** válasza:
62%

Kedves kérdező, a 83%-os vagyok.


"mondjuk ne is zavarjon hogy a gárda mellényén sincs semmi önkényuralmi jelkép"


Most komolyan, mondtam én ilyet, hogy van? Nem mondtam. Amúgy nem ilyeneken kéne forogni...

Az egész országgyűlés is nevetséges... Az egyik hátat fordít a másiknak; bekiabálgatnak; kivonulgatnak; különböző maskarákban jelennek meg...

2010. máj. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/125 anonim ***** válasza:
63%

A válasz írója 42%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:30


Könyörögjek hogy mondjátok el, Vona miben hazudott? Komolyan én csak ezt nem értem, de egyikőtök sem mondja...

2010. máj. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/125 anonim ***** válasza:
49%
Drága megvezetett 70-es barátom. Fölösleges számodra leírni, miben hazudott a Führered, mert úgysem fogod azt felfogni, túlságosan hatalmába kerített a drágaszágod. Majd pár év múlva, ha túl vagy a lázadós korszakon és elkezdett gondolkodni, akkor megtudod. Hidd el tapasztalatból mondom. Annak idején én is elhittem mindenféle baromságot, aztán felnőttem és rájöttem, hogy nem olyan csodajó dolog az amit én követek (nem, nem politizáltam anno, egyszerűen csak rocker voltam. Mint zenét most is szeretem, de nem öltözködök úgy).
2010. máj. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/125 anonim ***** válasza:
Komolyan kérlek. Írd le, nekem Vona nem a führerem. Ha nem írod le, akkor elkönyvelem, hogy nem is létezik. Tehát mégegyszer kérlek, írd le. Köszönöm.
2010. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/125 anonim ***** válasza:
87%
Gabikának ez az akciója csakis azt tudatosítja a józan magyar többségben, hogy a Jobbik nagyban köp a demokráciára. Maguk alatt vágják továbbra is a fát. Nagyon gyorsan a történelem szemétdombjára fognak kerülni. Nem lesz kár értük.
2010. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/125 anonim ***** válasza:
63%

"Führered" ..ember, itt előttem, hát ezen jót röhögtem.:)

Ennyit ér a sok balhé, hagy jajjj úgy sem fogják engedni. Na, ugye, hogy mégis?

Nem tudom, azt hitték, akik így fel voltak háborodva, hogy ilyen lesz:

[link]

Kissé el vagytok tévedve. Nem kell a szezont a fazonnal kavarni.

2010. máj. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/125 anonim ***** válasza:
49%
70-es ha én mondanék példát hazugságra, akkor is elkönyvelnéd, hogy nincs. Mert nem vagy képes elfogadni, hogy a te pártod is tévedhet. Részemről ezt a vitát lezártam, mert meguntam, hogy egy tinivel vitatkozzak. További szép estét kívánok. Üdv
2010. máj. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/125 anonim ***** válasza:

"70-es ha én mondanék példát hazugságra, akkor is elkönyvelnéd, hogy nincs. Mert nem vagy képes elfogadni, hogy a te pártod is tévedhet. Részemről ezt a vitát lezártam, mert meguntam, hogy egy tinivel vitatkozzak. További szép estét kívánok. Üdv"


Nem tini vagyok, és mindig szívesen veszem, ha kapok információt. Te nem mondod el mi zavar. Én csak annyit kérdeztem, hogy Vona miben hazudott. De te csak mellébeszélsz, nem mondasz konkrét dolgokat. Köszönöm a semmit, talán majd elmondja más. Szia

2010. máj. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/125 anonim ***** válasza:

Akkor megkérdezem, mert újonnan "tini" vagyok, és nem tudom.


Vona Gábor, a mellényével kapcsolatban miben hazudott? Előre is köszönöm annak aki válaszol!

2010. máj. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!