Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kettős állampolgárság megadásá...

Kettős állampolgárság megadásáról mik a vélemények? Illetve ha most lehetne népszavazni, megszavaznád-e?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 13:09
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
hát igen, eddig is odáig volt értünk ficó....
2010. máj. 14. 13:43
 12/28 anonim ***** válasza:
60%

én is erre próbáltam utalni 13:23-kor!

erre miért nem reagál senki?!

2010. máj. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
bizony, sajnos sokan azt látják csak, hogy húú de jó, végre adjuk meg...csakhogy ezzel nem "csak egy darab papírt" kapnak....
2010. máj. 14. 13:45
 14/28 anonim ***** válasza:
48%
Pontosan! Nagyon ki lesz velük szúrva,mert az anyaország rögtön meg fog vonni tőlük mindent,Mi meg fizetjük utánuk a tb-t.Tehát mi is meg fogjuk szívni,csak azért,hogy a második módosítással szavazójogot is kapjanak,hogy hálából 1000 évig szavazzanak Viktorra.
2010. máj. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
67%
13:44 Nyugi én dobtam egy zöld kezet.
2010. máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
meg én is! azért jó, hogy ezt a dolgot nem csak én látom így, bár az meglepő, hogy még nem jött komcsizó meg libsisező komment, és hogy miért sajnáljuk ezt tőlük....pedig én legalábbis nem az állampolgárságot sajnálnám...de ezt az elöttem szólok kifejtették bőven.
2010. máj. 14. 13:54
 17/28 anonim ***** válasza:
63%
Szavazójogot csak annak adnék aki határon belül is él (ugyanis a szavazatok következményeit főképp a határon belüliek szenvedik el). Ezt az egy jogot leszámítva állampolgárságot minden magyarnak adnék.
2010. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
53%

Aki szerint az állampolgársággal alanyi jogon jár a Gyes, nyugdíj, annak csak annyit mondok, hogy a határon belülieknek is csak akkor jár alanyi jogon, ha előtte dolgoztak és adóztak a magyar államkasszába.

Aki az életét feketén dolgozza végig itthon, az lesheti a nyögdíját. Gyes is csak tán max 2évig jár, ha előtte legalább egy év munkaviszonyod volt itthon, ha jól emlékszem.

Tehát szerintem nem jár alanyi jogon magyar nyugdíj a más államban adózó magyarnak, függetlenül az állampolgárságától.

2010. máj. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
48%
14:00-ás! Ha ez így is van, mi a helyzet az orvosi ellátással? Már most is egy csomó erdélyi szül Debrecenben, mi lesz ezután?!
2010. máj. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
14:00 kevered a dolgokat, amiről Te beszélsz, az a GYED, az van munkaviszonyhoz kötve. A GYES és a minimál (azt hiszem öregséginek is szokták hívni)nyugdíj munka nélkül JÁR!!!! Ja és mindenféle szoc. segély is. Nézz utána.
2010. máj. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!