Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Lendvai Ildikó lett volna...

Ha Lendvai Ildikó lett volna miniszterelnök, milyen lett volna?

Figyelt kérdés

Vessetek a mókusok elé, én a pártjának a legkvalitásosabb tagjának tartom. (Kár hogy elkoptatta magát Gyurcsány alatt).


Szerintem az MSZP baloldali létére vajnyi kevés baloldalisággal rendelkezik, és még kevesebb valódi baloldali emberrel. Nem lenne nagy kunszt felsorolni de én őt emelem ki csak.


Én azt gondolom az hogy ő nem szokott keveredni semmibe, hogy arról beszél amiről kell az egy nagy erénye, főleg az MSZP-ben.


Ui: ha hasonlítani kéne, akkor szerintem olyan lenne mint Golda Meir volt. :-D Akit ugye nagymamának hívtak.



2017. ápr. 20. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Jajj Istenem, ez a szöveg. :D
2017. ápr. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tharos


Mért, jó nem ? :-D

2017. ápr. 20. 11:26
 3/4 anonim ***** válasza:
nem
2017. ápr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, rosszabb nem lett volna, mint az eddigi miniszterelnökeink. Talán jobb, bár az ilyen "mi lett volna ha..." típusú kérdéseknek, sok értelmét nem látom.
2017. ápr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!