Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kifulladtak vajon a múlt heti...

Árokpart kérdése:

Kifulladtak vajon a múlt heti mindennapos tüntetéssorozatok?

Figyelt kérdés
Semlegesen szemlélem egyébként az eseményeket. Viszont a facebook-on sehol sem látom, hogy a srácok újabb tüntetésekre készülnének nemcsak ma, hanem úgy általában a héten az Oktogonon. Akkor mi értelme volt ezeknek, mert ha nem lesz folytatása, akkor pár nap múlva szinte már senki nem fog foglalkozni vele, sőt 2 napja volt a nagy tüntetés a Szabadság téren, de már most távolabbinak tűnik. Ha ennyi volt akkor nagyot csalódtam bennük.
2017. ápr. 17. 21:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Hát miért nem szervezel egyet?
2017. ápr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mkkp most szervez egy "békemenetet"

Meg én eddig ugy tudtam , hogy szerdán is lesz tüntetés...Habár azóta en sem hallotam rólla.

2017. ápr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%

A tüntetéssorozat 3 hullámból ált.

Először normális emberek és libsik mentek ki tüntetni a CEU bezárása ellen. Ez a tüntetéshullám elérte célját, a kormány meghátrált, viszont bosszúból elkapták a turbólibsi Gulyást.

A második hullám célja Gulyás kiszabadítása volt. Bár ekkor már kisebb volt a normális emberek aránya, és döntően libsik mentek ki, a kormány mégis meghátrált és kiengedte Gulyást.

A két tüntetéshullám hatására Gulyás és barátai felbátorodtak és szerveztek egy harmadikat, melynek már egyedüli célja a ballibek hatalomba juttatása volt. Ezen már csak drogosok és ballibek vettek részt és természetesen ki is fulladt.

2017. ápr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Ahogy Gyurcsánúr is megmondta vala:

"Lehet tünteni a Parlement előtt. Előbb-utóbb megunják, hazamennek."

2017. ápr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Ezeknek semmi értelme, azért is fog szépen lassan lecsengeni. Már erősebben kellett volna fellépni az utóbbi napokban, de el bohóckodják mert komolytalanok.


Talán a Görögök meg az Ukránok csináltak erős tüntetést, ahol konkrét elképzelése volt a népnek, na meg ott már ment a dulakodás rendőrök meg magasabb szervek ellen is.


Itt azt látom kimenetelként hogy elhallgatnak, beletörődnek ami van, és minden probléma gördül előttünk tovább.

Meg ugyebár ez többnyire diáktüntetés, ami egyetemért folyik, nem a kormány eltüntetése miatt.

2017. ápr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy egyelőre igen, de szerintem a kormány, hamarosan gondoskodik róla, hogy legyen folytatás.
2017. ápr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%
Pedig már közel volt ! Majdnem megbuktattuk a kormányt, de a többség megunta és hazament :(
2017. ápr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze.


Úgy néz ki már a dolog heve kihűlt, a ceu meg a legtöbb embert nem is érdekli.


Jövőre kellene a szavazóurnáknál érdemben a változást sürgetni, próbálni, minden másra meg ott van a már feljebb a beidézett elqró mondása.

2017. ápr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérdező,szerintem a tüntetők meg az ellentüntetők is éppen rokont látogatnak és sonkát zabálnak meg reszkessetek betörőket néznek a tv előtt...

Tudod,elméletileg ünnep van vagy mi...

2017. ápr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
lehet be kéne szállni a kominyistáknak is
2017. ápr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!