Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van ilyen oldal?

Van ilyen oldal?

Figyelt kérdés

Olyan, viszonylag független oldal, ahol gazdasági elemzések vannak, röviden, tömören, érthetően, úgy mint:

- GDP változás, államháztartás egyenlege, államadósság, munkanélküliségi ráta, gazdasági ágazatok változása, befektetések alakulása, jelentősebb ismert tőkeinjekciók, fontosabb gazdasági szereplők lépései és jövőbei tervei, import/export változások, hitelminősítés, adósbesorolás, mezőgazdaság változásai, vállalkozásokkal kapcsolatos adatok. Mindez levezetve, mit, miért, hogyan.


Politika:

- országgyűlési felszólalások summázva.



2017. márc. 30. 21:33
 1/3 meszike91 ***** válasza:
Google public data hasznos lehet neked. Itt diagrammok vannak.
2017. márc. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt megnézegetem. Más esetleg?
2017. márc. 31. 08:06
 3/3 A kérdező kommentje:

Jó, akkor máshogy kérdezem.

Szóval, ha megnyitom a 444-et vagy az indexet, más nincs, mint orbánfikázás, kupakoslajos és matolcsyfikázás... ballibsi szenny.

Ha megnyitom a 888-at vagy az origo, ott más nincs, mint sorosozás, libsisivalkodás, migránsozás, szóval a fideszes szenny.

És akkor még a hvg, cink, magyarnarancs, pestisracok, 24.hu, mindegyik ilyen mocsok... én má unom, komolyan ezt kell olvasni??

Régebben még volt értelme, mittudomén megnézni a napkeltét, vagy bármit, most meg szar az egész. Az M1, EchoTV, a HírTV, ATV, de már a helyi újságok is kezdik, tönkre tesznek mindent. A portfolio.hu még viszonylag tűrhető, de olvastam ott néha olyan kapitális baromságokat, hogy kedvem támadt sírni tőle és azóta mindent fenntartásokkal olvasok. Meg a vg.hu is egész jó.

2017. márc. 31. 09:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!