Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz hogy a...

Mit szóltok ahhoz hogy a Jobbik kapta a Nemzetbiztonságot?

Figyelt kérdés
Vélemények?Következmények?
2010. máj. 11. 20:54
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem a jobbik nem érdemelte volna meg a nemzetbisztonságot ja és még ha nem montam volna , a nemzetbiztonság nevet változtatot AVM-hogy arra fogják a teteiket hogy alkotmányosan végezték szóval enyi :D
2010. máj. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
81%
Nagy kontrollt jelenthet.
2010. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
62%

"Akármilyen hihetetlen nem az mszp okozta a világválságot"


Akkor ki a rák??????????????

2010. máj. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Hát nem az MSZP tehet róla hogy világválság lett!Az MSZP csak nem kezelte jól,és Mo-n elmélyítette!!
2010. máj. 19. 09:12
 35/38 anonim ***** válasza:
76%
Holnaptól már töltve a puska,halál az összes politikusra!
2010. máj. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Én igazából ezt az össznépi rettegés miértjét nem értem, ha a Jobbikról van szó. Itt az mszp, tönkretették az országot, loptak, elcsalták a közvagyont. Ilyen tulajdonságokkal miért kell nekik egyáltalán a parlamentben ülni? Ettől miért nem retteg senki?

A kérdésre válaszolva:

Ha megkapták a Nemzetbiztonságot, akkor józan ésszel dolgozzanak!

2010. máj. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Már a zsidesz elvette tőlük. Na ennyit a demokráciáról. De ezt akartátok... Ez az ország - szomorú kimondani - de megérdemli a sorsát. Sajnálom. (jöhet a lepontozás)
2010. máj. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:

Az ország nem érdemli meg ezt a sorsot!!!!!!!!!!

A politikusok azok akik megérdemelnék a büntetést de abból meg ugyse lesz semmi,és ez a szomorú...

2010. máj. 19. 15:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!