Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Botka, Demszky támogatta az...

Botka, Demszky támogatta az Olimpiát. Liberálisok, baloldaliak ezt mennyire tartjátok következetesnek?

Figyelt kérdés

Amikor még ők voltak kormányon a nemzeti minimumnak nevezte azokat a dolgokat, melyek közé egy magyar rengezésű olimpiát is felsoroltak. [link]

Pedig ez nem sokkal volt azután, hogy a Medgyessí kormány majdnek államcsődöt produkált és késve tudta csak a nyugdíjat kifizetni.


Akkor nem számított az ország jelenleginél volumenekkel ramatyabb helyzete. Ma hogy már, nem ők vannak hatalmon hirtelen más a véleményük [link]


2017. febr. 12. 16:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy Botka és Demszky támogatta, nem vagyok benne biztos... 888-at meg se nyitok.

Az viszont biztos, hogy én nem vagyok se Botka, se Demszky, és akkor is most is ellenzem a magyar olimpiát.


Amúgy a 2024-es és az azutáni olimpiát erősebben ellenzem a további tények miatt:

- akkor nem volt tervben a közeljövőben a Paks 2, amit egy fillérrel nem támogat az EU.

- akkor még biztosan volt EU-s támogatás, ami 2020 után bizonytalan. Ez erősen csökkenti majd a magyar GDP-t.

- akkor még jobb viszony volt az EU-val, és nem lehetett azzal számolni, hogy esetleg a támogatás megszűnése után kilépnénk (nehogy már Orbánt bírálja valaki, és ha már nincs mit lenyúlni, akkor értelmetlen a maradás). Ennek következtében egy rakás multi megy el a kis hazánkból, ami tovább rontaná a gazdaságot.

2017. ápr. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nem kell félrebeszélni meg félreértelmezni mások szavát. A mostani olimpiai pályázatot azért kellett megfúrni, mert közben nyilvánvalóvá vált hogy a tervezett büdzsé többszörösére lehet majd számítani. Mindenki akar olimpiát, én is, a Momentum is, az MSZP is, mindenki. Majd amikor nem leszünk tele korrupt állatokkal a parlamentben.
2017. ápr. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
#22:"Majd amikor nem leszünk tele korrupt állatokkal a parlamentben." Vagyis, nagy valószínűséggel, soha.
2017. ápr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!