Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2024. -ben Budapesten lesz...

2024. -ben Budapesten lesz megtartva az Olimpia?

Figyelt kérdés
Miért? Hát normálisak ezek? Szerintem ez egyáltalán nem jó ötlet..

2017. febr. 12. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Remélem nem.
2017. febr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Remélem, nem lesz m,egtartva!

Szinte senki sem kíváncsi a Budapesti Olimpiára!

Lásd például a Felcsúti kisvasutat!

Akarták a magyarok?

NEM

Mi lett belőle???

Csak megépült, de mostanra meg már az enyészet eszi, senki nem utazik rajta!

Na, ugyanez lesz a sorsa az Olimpiának is!

2017. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

"Üdvözöllek a lipsik között!"


De bírom az ilyen narancsokat :D

Ha valaki nem akar valamit, az már "ballibsi"? :D

Hulye kócsag! :D

2017. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Ez idén szeptemberben fog kiderülni Limában.


Addig is tavasszal a NOB fog készíteni egy saját felmérést arról, hogy mennyire támogatják az olimpia a ötletét a magyarok. Szóval ha többség nem akarja már lehet tavasszal elhasalunk rajta.(asszem 65%-os támogatottság alatt még egy ország se kapta meg)

2017. febr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Jól látod, ez egy rendkívül rossz ötlet. Az viszont sajnos tény, hogy van esélyünk megnyeri a pályázatot.
2017. febr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem valószínű, hogy Budapest pályázata lesz a befutó. 90% eséllyel Párizs fogja rendezni.
2017. febr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Én nem tartom valószínűnek, hogy Párizst és Los Angelest beelőzzük és azt hiszem jobb is így. Annak ellenére, hogy imádom a sportot, én sem hiszem, hogy pont egy olimpiára lenne szükségünk. Valahogy nem bízom azokban a tanulmányokban, melyek azt taglalják, hogy mekkora haszon lenne ez az országnak. Én az ellenkezőjétől tartok.
2017. febr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
És Brazília mennyire gazdag ország? Osztán mégis volt olimpiája, pedig annyi nyomornegyed van ott.
2017. febr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

8-as: Osztán fellendítette-e a gazdaságot az olimpia? Mert amennyire én tudom pont az ellenkezője történt.

Nálunk meg külön indok ellene, hogy a pénz jelentős részét benyúlná a maffiakormány.

2017. febr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
66%

"Nem valószínű, hogy Budapest pályázata lesz a befutó. 90% eséllyel Párizs fogja rendezni."


Eh, ne bízzatok az ilyen jóslatokban. Ez volt a brexit, meg trump esetén is. A világ kezd megőrülni, hát miért ne lehetnénk mi a "szerencsés" befutók az olimpiában?

2017. febr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!