Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti hogyan látjátok szerintetek...

Sulek Péter kérdése:

Ti hogyan látjátok szerintetek is borzalmas ami ebben az országban zajlik?

Figyelt kérdés

Szerintem rossz ,hogy sokan elhagyni kényszerülnek az országot, munkanélküliség, szegénység, korrupció.

de az ellenzék is gyenge.

Ti is így látjátok?


2017. febr. 8. 14:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
6%
69%-os! Pontosan erről beszélek. Jogod van azt hinni, hogy ebben az országban minden átverés a KSH adatoktól a törvényekig, és a YT videók megmondják a tutit, csak így nincs közös alapunk a beszélgetéshez. Ezen kívül, ha megkérhetlek, ne adj a számba olyat, amit nem írtam, nevezetesen, hogy istenítettem Orbánt.
2017. febr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
56%

Nekem nincs szövegértelmezési gondom.


Azt írtad,hogy mit szóljon akkor Albánia és India.


Egyrészt minden országot saját magához kell mérni.

Ha mi Albánia szintjére süllyedünk,akkor is boldogok lehetünk,mert még akkor is elmondhatjuk,hogy jobban élünk,mint mondjuk Bangladesben?


28 éve volt rendszerváltás,2004 óta az Unió tagjai vagyunk.

Ehhez képest egyre romlik az életszínvonal.

Lehet,hogy a felsőtízezernek jó volt 2010 után,de az átlag emberek egyre nehezebben élnek meg.


Ha te ezt nem látod,akkor nem tartozol közéjük.

2017. febr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
27%

Az egy dolog, hogy nem írtad, hogy isteníted, de a válaszod arra utal, hogy nagyon pártolod.

És tudod, miért nem akarsz velem vitatkozni?

Mert tudod, hogy nincs igazad, azért!

Pont olyan vagy, mint Orbán, aki egyetlen ellenzékivel sem akar televíziós vitára kiállni, de nem azért, mert a "baloldali liberálisok mindig hazudnak, csak neki van igazam, így nem érdemes velük vitázni", hanem pont azért, mert kerül minden kínos kérdést, nem akar szembesülni a valósággal, mint arról sem, hogy hány ezren fagytak halálra, hajléktalanok és szegények!

Kérlek, válaszolj nekem arra a kérdésre, ha korrupcióról tesznek fel kérdést Fideszesektől, akkor azok a politikusok miért menekülnek, miért nem képesek választ adni???

2017. febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
20%

Ja,és mielőtt még az Uniót okolnád ott van jó példának Szlovénia vagy Észtország.

De lassan már Szlovákia és talán Románia is megelőz majd minket.


Vannak pozitív példák is a 2004-ben csatlakozott országok közül.


A korrupciós ranglistán is előreléptünk.


Ha szerinted ez fejlődés,akkor te nem ebben a világban élsz...

2017. febr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
20%

"Az egy dolog, hogy nem írtad, hogy isteníted, de a válaszod arra utal, hogy nagyon pártolod. "


Pontosan.

Attól,mert nem mondja ki egyértelmű,hogy kikkel szimpatizál.

2017. febr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
10%

"Szerintem rossz ,hogy sokan elhagyni kényszerülnek az országot"



Szerintem meg még egy se kényszerült.

2017. febr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
73%
Én egyelőre, nem érzem borzalmasnak. Nem élek jobban, mint hét éve, de rosszabbul sem. Persze, sok minden van, ami nem tetszik, de nálam, a "borzalmas", az más kategória. Igaz, a jó is.
2017. febr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
"kedves" anyukáját annak, aki 0%-ot mert adni az IGAZSÁGRA!!!
2017. febr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!