Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem akar velem eljönni...

Miért nem akar velem eljönni a cigány származású bnőm Trianon-megemlékezésre?

Figyelt kérdés
Azt mondja, Trianont nagyon rossz dolognak tartja, neki is fáj, mégsem akar eljönni... Se velem, se mással. Miért?
2010. máj. 6. 19:55
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
51%
Mert cigány. Trianon a magyarok megalázása nem a cigányoké. Nem neki kell megemlékezni róla.
2010. máj. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 bumbi02 ***** válasza:
49%
én se mennék el pedig nem vagyok cigány... én is rossz dolognak és fájónak tartom.. ugyanugy mint kb ezer másik rossz pontot a magyar történelemben...jössz mohácsot siratni? jössz a segesvári csatát siratni? a temesvári csatát siratni? a muhi csatát siratni?
2010. máj. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
32%
Azt, hogy ő miért nem akar elmenni, egyedül ő tudja megmondani. Azt, hogy én magyarként miért nem megyek el , azt én is elárulhatom: a trianoni békediktátum igazságtalan volt ugyan, de nagyrészt mi magyarok magunknak köszönhetjük. Akkor kellett volna észen lenni, és nem rohanni megtámadni Szerbiát...
2010. máj. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem azért mert fél attól hogy azok az emberek akik megemlékeznek (jobb esetben) kigúnyolják hogy cigány és ott van.
2010. máj. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
81%

Trianon nem békekötés volt,hanem a csendes háború,a gyűlölködés és a népek egymás elleni hergelésének kezdete.

Talán olvass valamit róla,és ne csak a képeket nézegesd.

Igaza van a barátnődnek,és még több esze is van.

2010. máj. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
44%
azért mert az ilyen megemlékezésekre nagyrészt turbómagyar rasszistanáci monnyonle ember jár.
2010. máj. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
51%

mert cigány...


válasz inkább a magyart... :)

2010. máj. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
72%

"azért mert az ilyen megemlékezésekre nagyrészt turbómagyar rasszistanáci monnyonle ember jár."



hazafi

de látszik te nem vagy az

2010. máj. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
60%

az ilyen emlékezésre igaz magyarok mennek akik szeretik a hazájukat



ez ilyen sz@rháziak akik pl itt leszólják azok az árulók

2010. máj. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim válasza:
8%
Szerintem ne menj ilyen megemlékezésre inkább lődd fejbe magad és a nődet is ...
2010. máj. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!