Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért HÍR az, hogy zajlanak...

Miért HÍR az, hogy zajlanak az érettségi vizsgák?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 17:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

mér nem az?


és a tételeket szokták elmondani pl a rádióba

2010. máj. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem mondanák be, akkor meg rinyálnál, hogy "bezzeg az érettségiről szó sincs".
2010. máj. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem főleg azért hír, mert most nem volt semmi gubanc. Évek óta balhé volt, a szomorú az, hogy azért, mert simán zajlanak az érettségik, hírnek számít.

Szerintem a kérdező így értette, mert én is (bár nem érint) kíváncsi vagyok/voltam, milyen tételek voltak egyes tantárgyakból. Ezeket 10-20-30 évvel ezelőtt is elmondták a médiákban.

2010. máj. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk szerintem normális országokan alap dolog hogy normálisan lezajlanak az érettségik és nem kezelik hírként.esetleg pár tételt bemondanak. :D
2010. máj. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Mert uborkaszezon van. Ami jó, mert azt jelenti, hogy minden nyugodt, sehol nem ölik, becsmérlik egymást.
2010. máj. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Nem baj az, ha az is számon tartja, mi történik sok ezer fiatal életében, akinek nincs gyereke, unokája. Elmondják a statisztikai adatokat is, összesen mennyien, miből hányan, ami érdekes lehet. Ahol rendes riportot is készítenek, felidézik az érettségi rendszert, jó az, ha az is tud róla, hogyan működik, akit nem érint. Szerintem hasznos dolog. Akinek nincs fiatalabb rokona, annak eszébe sem jutna ilyenkor, hogy az a sok diák most milyen fontos eseményen megy keresztül. Így egy pillanatra gondol rájuk, talán magában szorít nekik, és ha meghallgatja, elolvassa a tételeket, esetleg eszébe jut, hogy szegények, milyen nehéz... lehet, hogy másképp néz a szomszéd gyerekére, aki a múltkor jaj, de későn jött haza, és mekkora zajt csapott.

Hú, de elkalandoztam :D. Nekem mindenesetre jólesett, amikor annak idején az idős szomszéd néni érdeklődött az érettségim felől, és mivel már rég felnőttek az unokái, valószínűleg a hírekből tudta.

2010. máj. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Talán mert vannak olyanok,akiket ez érdekel? :)
2010. máj. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%

Azért, hogy eltereljék a figyelmet erről:


[link]


Itt is ideje lenne már "rendet rakni"

2010. máj. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is el tudnám képzelni lángokban állva az Apeh épületét..
2010. máj. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

Nammeg a bankokat is..


Aztán jöhetnének a hipermarketek!

2010. máj. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!