Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Graz-i gyógykezelései...

Orbán Graz-i gyógykezelései tényleg igazak?

Figyelt kérdés
2017. jan. 15. 14:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsétlen beteg hozzászóló, az internetes fórumokon tegeződni szokás, idióta.
2018. nov. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
98% egy eleve illegitim népszavazáson, ami csak azért kellett, hogy Orbán egóját fényesítse. Erre nem lennék büszke. Mindenki, akit ismerek, direkt bojkottálta, mert nem tartotta törvényesnek.
2018. nov. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj a libsi taknyokkal, hogy ezek mindent ki akarnak forgatni, ahogy nekik tetszik.


Amikor tavasszal fölényesen nyert a Fidesz, nekik az sem tetszett. Olyankor bezzeg nem számít a demokrácia, a szavazás törvényessége, utána is azon vergődött a szánalmas kisebbség, hogy mindenki hülye, csak nekik van igazuk. Sőt, még ők szerették volna ráerőltetni az akaratukat a többségre, láthattuk ennek pitiáner megnyilvánulásait.


Fórumon találkoztam még olyan szar taknyos moderátorral is, aki arcátlanul részrehajló volt. Nem akart törölni olyan hozzászólást, ami nyilvánvalóan kormányellenes politikát vitt be egy semleges szakmai témába, ahová politika nem is való.


De bezzeg kitiltott engem a topikból, aki csak reklamáltam az igazság oldalán. Szemét moderátor mégis ráfázott, mert később többeket is ingerelt a dolog, további vitákat provokált, úgyhogy végül mégis kénytelen volt törölni a pofátlan beszólást.


Innen kezdve bizonyított tény, hogy nekem volt igazam, jogtalanul tiltott ki. Ilyen ostobák és elvakultak ezek a taknyok.


Csak egy másik példa, kínai vásárlásokról szóló topik, ahol valamelyik bunkónak be kellett szólni a postát szidalmazva, a Fidesz ellen. Szóltam, hogy ezt nem kéne, nem politikai téma. Rögtön többen rontottak rám, hogy Fidesz-bérenc vagyok. Normális dolog ez? Undorító és primitív. Ha én betartom az illemet, tehát nem politizálok, ahol nem való, akkor mások (a kisebbség) milyen jogon akarnak uralkodni? Ezek vagytok ti...


Ilyeneket bezzeg nem vesznek észre:


[link]


"Az urnákhoz járuló választók csaknem 92 százaléka igennel voksolt Romániában a férfi és nő házasságán alapuló család fogalmának alkotmányba iktatásáról rendezett, de az alacsony részvétel miatt érvénytelenül zárult kétnapos népszavazáson - írja az MTI a központi választási bizottság (BEC) hétfőn közzétett részeredményeire hivatkozva."


Ez így működik, az emberek lusták elmenni szavazni, ha nem nagyon életbevágó. De ezt tapasztalhattuk más szavazásoknál is, a környező országokban.


Ennyit ér tehát az ostoba kifogás a kvótás népszavazással kapcsolatban is. Milyen jó amiatt akadékoskodni, hogy nem lett érvényes, pedig ez igencsak álságos, nevetséges kifogás. De jellemző is egyben.


Ilyenkor bezzeg számítanak a szabályok. Milyen jó abba kapaszkodni görcsösen, hogy nem érvényes, nem érvényes! Mint valami hülyegyerek, ezt szajkózzák. De amikor a Fidesz nyert tavasszal, azt már nem kell elfogadni? Ott már nem számítanak a szabályok, érvényesség, demokrácia? Nevetséges...


De mit akartok egyáltalán? Gyurcsányt? Nem tudtok felmutatni egy épkézláb embert vagy pártot. Nem is lett volna mire szavazni. Hazudtok össze-vissza, valóságot elferdítve, bármiről. Szánalmas...

2018. nov. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!