Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha magyar internacionalista...

Ha magyar internacionalista vagyok, akkor már nem vagyok magyar?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 23:59
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
He?
2010. máj. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Akkor szerintem korcs vagy. :)
2010. máj. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

De az vagy.

Ugyanis egy embernek sincs joga eldönteni (akár jobbikos, akár nem), hogy ki magyar és ki nem.

Az itteni kommentelők, vagy akár a kuruc.info is mondhatja xy-ról, hogy nem magyar. És?

Xy meg azt mondja, hogy ok, te ezt gondolod, de mégis kit érdekel? Nincs semmi valóságalapja.


Nekem is mondták már itt páran, hogy nem vagyok magyar.

Pedig az vagyok akár tetszik nekik, akár nem.


Tudod, ha azt mondja neked egy bunkó taxis, hogy a K*rva anyád, attól még nem lesz anyád egy k*rva.


Nincs jelentősége annak, hogy egyes emberek egyeseket le nem-magyaroznak.

2010. máj. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Magyar vagy, de nem hazafi a szó nemes értelmében. A komcsik az igazi internacionalisták. Ehhez igazodj.
2010. máj. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
hm, internacionalista azaz nemzetek felett álló... ilyen szempontból nem túl erős kötelék egy nép, hogyha te elsősorban embernek tartod magad, a származásod nem számít számodra. magyar állampolgár vagy, de te nem magyar akarsz lenni hanem "közös". ezek után döntsd el te
2010. máj. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

igen nem vagy magyar



mert nálatok nincs olyan hogy magyar vagy üzbég észak koreai vagy hasonlók


sőt olyan sincs hogy izrael :))

2010. máj. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Magyarnak lenni nemzetiség vagy etnicitás, nacionalistának vagy internacionalistának lenni ideológiák. Természetesen nem zárja ki egymást pl. az, ha valaki magyar és internacionalista. Ahogy a nacionalizmus és a hazafiság is két különböző dolog. A hazafiság (patriotizmus) egy ösztön, ami mindenkiben megvan, és nem politikai eszme, hanem ragaszkodás azokhoz a dolgokhoz, amik "saját"-ok és "otthon"-iak. A középkorban is volt már patriotizmus, bár az emberek inkább a falujukhoz kötődtek, az országok nem nagyon érdekelték őket. A nacionalizmus egy sokkal későbbi találmány, egy ideológia.
2010. máj. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Aki internacionalista,az nem tartja magát magyarnak. Nem tartozik semmilyen nemzethez sem.
2010. máj. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

ma 17:14


Magyarnak lenni nemcsak nacionalista értelemben vett nemzethez tartozást jelenthet.

2010. máj. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Magyar internacionalista csak annyira lehetsz mint amennyire férfi/nő interphrodita köztes nemű vagy semleges. Jogod van emigrálni, de ha ideszülettél vagy a szüleid úgy döntöttek hogy örököld valamelyikük magyar állampolgárságát akkor magyar vagy. Eldöntheted hogy pedig neked jogod van az emberiség üdvére globális lázadónak vagy talpnyalónak lenni úgy nevezed magad aminek akarod.
2010. máj. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!