Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én gondolom ezt a Jobbikról?

Csak én gondolom ezt a Jobbikról?

Figyelt kérdés

Vona Gábor az utóbbi időben úgy fogalmaz pártjáról mintha egy a felelőtlen kamaszkort kinövő felelősségteljes felnőtté vált volna. Általában minden múltbéli radikális megnyilvánulás felhozására ez a válaszuk hogy az még régi felelőtlen Jobbik volt.


Ez így rendben is, de akkor miért hagyja hogy meleg ellenes törvényeket támogassanak a polgármestereik?(meg más ellenest is)


Erre ugye azt válaszolta a párt (és Vona) hogy ők ezzel nem értenek egyet, de a demokráciába belefér hogy párton belül is lehetnek bizonyos dolgokról ellentétes vélemények. Oké, de akkor ezen az analógia mentén akkor ha kormányra kerülnek és minden jobbikos település elkezd ilyen törvényeket beiktatni akkor is mondhatja ugyanezt. Mossák kezeiket. Igazából meg is tehetik nyilván, de akkor meg hazudtak ezzel a kamaszos hasonlattal. Elvégre most Vona azt mondja hogy elhatárolódik ettől, de a gyakorlat mégis azt mutatja hogy ha valaki ezt meglépi akkor nem csinál semmit..


2017. jan. 4. 22:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hátna ez az. Szívesen látom a Jobbikot a porondon ha valóban mérsékelt és vállalható lesz. De akkor ne csak mondják
2017. jan. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha egy párt (és a követői) azt mondják magukról, hogy ők jobbak mint a többiek akkor nincs miről beszélni.
2017. jan. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Molyember ***** válasza:
Mit vársz egy szélsőjobbos párttól?
2017. jan. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem bízom a fasisztákban akkor sem, ha igyekszenek civilizáltan viselkedni és bizonygatni, hogy már nem fasiszták.
2017. jan. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te. Szerintem, sokan vannak így, hogy "nem mernek" a Jobbikra szavazni, mert nem bíznak Vonában, illetve abban, amit mond.
2017. jan. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én viszont remélem, hogy csak látszólag, a szavazatszerzés reményében töketlenedtek így el. Nagy szüksége lenne Magyarországnak egy olyan kormányra, amilyen a Jobbik volt pár éve.
2017. jan. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Rettentő fura volt még anno az első választási kampányuk. Szerintem ők se gondolták ezt az egészet komolyan, aztán megszeppenve tapasztalták, hogy basszus a parlamentben ülnek és most fasisztáskodniuk kéne a választóiknak... Ami mély megnyugvásomra elég szarul megy nekik.

Tényleg olyanok voltak mint a kisgyerekek az édességboltban, vagy kamaszok a nudibárban de sajnos a felnövés most szavazatmaximalizálást, és politikai kampányt jelent, amihez ugye kell a vidéki polgármesterek homokosgyűlölő kampánya, a kérdező által említett kétértelmű nyilatkozat, és minden egyéb aljasság ami már eddig is szép hagyományra tekintett vissza a kis országunkban.

Néha még mindig az sugárzik a Vona arcáról, hogy ő itt nagyon csinálni akar valamit, csak nem tudom kitalálta már e mi az.

2017. jan. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Önellentmondásokról hallottál már? Kisebbekről és nagyobbakról. A folytatás mindig attól függ, hogy az éppen aktuálisat miként dolgozzák fel. Most másképp, mint amikor ők lennének kormányon. Más szerep, más módszer.
2017. jan. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7. Nincs igazad. Amikor radikális volt a Jobbik, csúcson volt a támogatottsága. Most, hogy mérséklődik meg esik vissza. Itt tart most. Középre hiába próbál húzni, ott van egy orbán viktor, aki azért (hiába skizofrén), mégiscsak karakteresebb és okosabb politikus, mint vona....
2017. jan. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9! Pontosan ilyen egy felszínes és csak a pillanatot néző szemlélet. Amiről beszélsz, igen, akkor a csúcson volt. Az volt a csúcs, feljebb nincs. Kell keresni egy másik módszert, hogy magasabb csúcsra érhessünk. És minden csúcsról előbb le kell jönni, hogy egy másikra felmehessünk. Ha ezt megérted, sok mindent megértettél.
2017. jan. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!