Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a karácsonyi...

Mit szóltok a karácsonyi Blaha Lujza téri ételosztáshoz? Ahhoz, hogy mondjuk volt aki 8 órát állt a sorban.

Figyelt kérdés

Meg volt aki vidékről utazott fel. Tudom idős bácsi nyilatkozta, de nem is anyagi szempontból durva, hanem ez sok energiába kerül. 8 órát állni a hidegben pedig szintén.. Ilyen van?


Egyetlen tál kaja pedig nem pótolja azt a tápanyagbevitelt amit néhány jó képességű felhasznált a 8 óra sorban álláshoz. Koldultak volna inkább, 8 óra alatt simán összejön annyi pénz, hogy sokkal többet ehet belőle az ember, mint ott.


Nem értem ezt az egészet. Baromi szürreálisnak tűnik.



2016. dec. 28. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
2%
Fogadok ha migránsok lettek volna tuti nem kellett volna 8 órát sorban állniuk és már rég kitört volna a botrány :D
2016. dec. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

[link]


Így a cikkel kiegészítve nem nagyon tudok mit hozzáfûzni. Talán csak annyit, hogy végtelenül abszurd, már-már tragikomikus ez az egész helyzet.

2016. dec. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

"volt aki vidékről utazott fel"

Mit nevezel "vidék"-nek?

Vidékre még a kék is busz is kijár!

Egyszer-kétszer rád férne a sok-sok napi parízer után a meleg étel utáni sóvárgás!

Ha utánna nézel, nem csak az egy tál ételről volt szó!

2016. dec. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

"A Blaha Lujza téri ételosztás képeivel újra azokra a szegényekre hivatkoznak - mármint a liberálisok -, akikért kormányon alig tettek valamit. Ez nem más, mint a hataloméhség nettó szociális demagógiája. Azt a középosztályt célozzák meg vele, amelynek a “Bokros-csomag” logikája szerint egy balliberális kormány szociálpolitikájának terheit viselnie kell(ene)."

Kiszelly Zoltán, Blaha Lujza téri liberális beetetés, 2016. december 28.

2016. dec. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Meg volt aki vidékről utazott fel."

Igen volt, egyik ismerősöm aki segített az ételosztásban mesélte hogy egy özvegy néni mondta hogy Kiskunlacházáról utazott fel (mivel idős így ingyen van neki a tömegközlekedés) és nem csak ételt kapott hanem ilyen csomagot amibe volt liszt meg tészta...hazavitte azt is. Tudta lesz ilyen, felutazott.

2016. dec. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

# 4


Én nem voltam kormányon, az biztos. És most már marhára elég ebből a liberális = Bokros, Gyurcsány, stb. szabályból, amit egyesek tolnak ezerrel. Ugyanis nem, a liberális nem azokkal az emberekkel egyenlő, akik nem Fideszes vezetők kormánytagok voltak 1990 óta. A szegénység felszámolásáért bizony a Fidesz sem tett, nem túl szép dolog visszamutogatni a 6 vagy több évvel korábbi kormányokra, hogy bezzeg ők sem.

2016. dec. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6, nem elég marhára a "a liberális ... szabályból,". A mai liberálisok számára végképp lehetetlenné kell tenni, hogy hatalomra kerüljenek. Valódi liberálisok pályára kerülhetnek, velük semmi baj, de annyira kevesen vannak, hogy soha nem alakítanak kormányt, de a Bokros, Gyurcsány, stb. féléknek coki.
2016. dec. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én xarok rá, hogy a politikusok egymást ütik, hogy ki, mit tesz a szegényekért. A lényeg, hogy vannak és talán a pofájukat befogva, a felszámolásán, csökkentésén kellene dolgozniuk. Jó, tudom, hogy naív vagyok, de jó volt leírni.
2016. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Magyarország jobban teljesít.
2016. dec. 29. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A meleg étel evése mióta politikai ügy? 😂
2016. dec. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!