Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan jellemeznéd őket egy...

Hogyan jellemeznéd őket egy szóval?

Figyelt kérdés
Jellemezed a magyar pártokat /amelyek a parlamentbe jutottak vagy amelyek ismertebbek esetleg/ EGY, a rájuk legjellemzőbb szóval /és itt most nem olyanokra gondoltam, hogy "jobboldali, baloldali... XD/!
2010. máj. 2. 18:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
11%
Pártok.
2010. máj. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Jajaj, bocsánat, külön külön értettem. :)
2010. máj. 2. 18:11
 3/30 anonim ***** válasza:

tetszés szerint:

-arrogáns, nagyarcú

-túl liberális, gyengekezű, szemethunyó

-durva

-meglátjuk

2010. máj. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
38%

Figyeld meg, most kapni fogsz min. négy, de inkább öt különböző leírást, aztán mindet leszavazzák és elkezdik szidni egymást, hogy "nem látsz a szemedtől, te hülye barom, hogy nem veszed észre, hogy..." meg hasonlók.

Már bocsi, de ennek a kérdésnek semmi értelme, mert nem fogsz rájuk objektív választ kapni.


Amúgy szerintem lényegében mind ugyanolyan. Demagóg emberek gyülekezete, akik bármit megtesznek azért, hogy megszerezzék a hatalmat. Ha kell, akkor alaptalan vádakkal is besározzák a másikat.

Mind ilyen. Úgyhogy inkább azt kéne nézni, hogy melyikük tesz egyáltalán valamit az országért, még akkor is ha mellette lop, csal és hazudik, mert mind ezt csinálja

2010. máj. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
42%

MSZP: bűnöző (kollektívan)

Fidesz: gyerekes

Jobbik: igazságos

LMP: túl liberális

2010. máj. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
40%
jobbik: bohócpárt
2010. máj. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Hmm, hát igen. De ezen az oldalon a politika kategóriában nehéz olyan kérdést feltenni, ami nem torkollik végül vitába. Mindegy, hátha. :)
2010. máj. 2. 18:17
 8/30 anonim ***** válasza:
39%

18:16-os vagyok.

Akkor szerintem:


FIDESZ: demokratikus, polgári

MSZP: oligarchikus, "tolvaj"

SZDSZ: oligarchikus, gyenge kezű

MDF: gerinctelen, elvekkel nem rendelkező

Jobbik: demagóg, önző, antidemokratikus

LMP: majd meglátjuk. Eddig nem mutattak sokat.

2010. máj. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
30%

"Jobbik: demagóg, önző, antidemokratikus"


önző- magyarul aki dolgozik annak jobb legyen, aki nem az meg ne a dolgozókat húzza le

antidemokratikus- már bocs, de ez ekkora hülyeség. Semmi valóságalapja nincs, csak szeretik besározni.

2010. máj. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
54%
Állampolgárok jobb sorsra érdemelt adóforintjaiból élő fehérgallérosok. (egységesen) A munkájukról egyéb véleményem nincs.
2010. máj. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!