Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nehéz egy hiteles és jó...

Nehéz egy hiteles és jó beszámolót készíteni? Mert az indexnek megint sikerült alulmúlnia önmagát.

Figyelt kérdés

[link]


Jobbik gyűlésén voltak a legtöbben... na az indexnek sikerült kimagyaráznia hogy csak tollasozni voltak kint az emberek még véletlen se a Jobbik rendezvényére mentek...

hát mivel 6 ezer embert nehéz elsumákolni

azért a végén csak megemlítik hogy:

"de azért a legtöbben a Jobbik majálisára érkezett."


aztán szinte ki gúnyolja hogy a Jobbik megünnepli május elsejét

miért neki nem lehet?


aztán betesznek elkapott részeket a járókelők magán beszélgetéseiből

az is vagy kitalált vagy eltúlzott kiforgatott de mindenképpen gúnyos stílusban

az index szándéka itt is egyértelmű...


"A gyerekek ekkor már rég az állatsimogatóban abúzáltak egy rémült kecskét"


ja ja megszólalt az indexesek állatvédő riadója..

csak nehogy őket is meg abúzálja valaki...



elhisszük az index nem szívleli a jobbikot...

inkább ne is írjon róluk semmit ha nem tud

mert szánalmasok nagyon...


2010. máj. 2. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:

szívjanak el még egy két füvet :-)

hátha érdekesebb cikket tudnak kitalálni

2010. máj. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Komolyan kérdezem:


Hány civil aláírás szükséges ahhoz, hogy az Index.hu rágalmait, és agymosásait a parlamentnek kötelező lenne felülvizsgálnia?

2010. máj. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 X. Maté ***** válasza:

Fejezd már be a hülyeséged. Igen mindenki tudja, hogy az index bal oldali, de ezen mit kapod fel a vizet? Miért szerinted annyira lehetettlen, hogy valaki csak tollasozni ment oda ki?


Vannak, gondolom számodra kedvelt oldalak, akik ténylegesen ferdítenek, sőt hazudnak egy az egyben! (csak egy példa, hogy beraktak egy cikket, miszerint a holokauszt előtt már tudták, hogy mennyi áldozata lesz. Nos a cikkben teljesen más állt, ami persze nem érdekelte az embereket, hisz nem magyarul volt, így ki nem szrja le alapon meg se próbálták lefordítani... és mindenki elhitte :S szomorú )

2010. máj. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem kell úgy mellre szívni ezt az indexes beszámolót. Humorral közelítették az eseményt, és nem pátosszal, ahogy te elvártad volna. De szerintem ez is rendben van. Mindent meg lehet így közelíteni, ez egy bevett stílus, és nem csak az indexnél. Nekem pl. a kurucinfo humora is tetszik, amikor baloldali megmozdulásokról számolnak be. Aztán úgy is mindenki helyre tudja tenni ezeket a dolgokat, el tudja dönteni, ki és mi tetszik neki.
2010. máj. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Fejezd már be a hülyeséged. Igen mindenki tudja, hogy az index bal oldali, de ezen mit kapod fel a vizet? Miért szerinted annyira lehetettlen, hogy valaki csak tollasozni ment oda ki?


Vannak, gondolom számodra kedvelt oldalak, akik ténylegesen ferdítenek, sőt hazudnak egy az egyben! (csak egy példa, hogy beraktak egy cikket, miszerint a holokauszt előtt már tudták, hogy mennyi áldozata lesz. Nos a cikkben teljesen más állt, ami persze nem érdekelte az embereket, hisz nem magyarul volt, így ki nem szrja le alapon meg se próbálták lefordítani... és mindenki elhitte :S szomorú )"



nem nem az én hülyeségeimet kéne abbahagyni...

"Miért szerinted annyira lehetettlen, hogy valaki csak tollasozni ment oda ki?"


nem biztos volt 10 ember aki tollasozott is...


"Vannak, gondolom számodra kedvelt oldalak, akik ténylegesen ferdítenek, sőt hazudnak egy az egyben!"


na és mik ezek az általam kedvelt oldalak?

ki vagy te az anyám vagy a barátnőm hogy ennyire tudod miket olvasok? hmmm

2010. máj. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"68 as" annyi...


Nem kell úgy mellre szívni ezt az indexes beszámolót. Humorral közelítették az eseményt, és nem pátosszal, ahogy te elvártad volna. De szerintem ez is rendben van. Mindent meg lehet így közelíteni, ez egy bevett stílus, és nem csak az indexnél. Nekem pl. a kurucinfo humora is tetszik, amikor baloldali megmozdulásokról számolnak be. Aztán úgy is mindenki helyre tudja tenni ezeket a dolgokat, el tudja dönteni, ki és mi tetszik neki.


nem a pátoszt vártam volna el hanem egy normális beszámolót

nem gúnyolódást...

az hogy még kitalált emberek párbeszédét is beszúrták egyenesen szánalmas...

de lehet másnak ez a slussz poén


"Nekem pl. a kurucinfo humora is tetszik, amikor baloldali megmozdulásokról számolnak be. "


hát amennyit én olvasok kuruc.infot...

de ismerem nagyjából az oldalt

és tapasztalataim szerint ők azt gúnyolják ami önmagában is elég szánalmas

az index meg ha másképp nem tud akkor kitalál és hozzátesz dolgokat és úgy gúnyol valamit

2010. máj. 2. 10:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező! Nekem nem tűnt fel az index és a kurucinfo gúnyolódása közt ez az elvi különbség, de majd figyelem ezentúl. És persze elismerem, hogy ez a beszámoló eleve egy nagy adag elfogultságot tükröz a Jobbikkal szemben, de hát ez is belefér szerintem a világba.
2010. máj. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"...biztos volt olyan, aki csak sétálni, vagy tollasozni jött, de azért a legtöbben a Jobbik majálisára érkezett."

Ebben te hol olvasod, hogy tollasozni mentek az emberek? Ne keress a kákán is csomót.

2010. máj. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

" "...biztos volt olyan, aki csak sétálni, vagy tollasozni jött, de azért a legtöbben a Jobbik majálisára érkezett."

Ebben te hol olvasod, hogy tollasozni mentek az emberek? Ne keress a kákán is csomót."


hogy hol olvastam?

"sétálni, vagy tollasozni jött,"


itt

2010. máj. 2. 19:03
 10/10 anonim ***** válasza:

Biztos van olyan, aki szereti Lady Gagát, de a nagy többség nem.

Ugyanez a mondat, más szavakkal. Ez nem azt jelenti, hogy mindenki szereti, hanem hogy vannak olyanok, akik szeretik. Analóg módon értelmezheted az indexes mondatot is helyesen. Sok sikert!

2010. máj. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!