Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A sajtó mit lovagol már...

A sajtó mit lovagol már ennyit azon hogy Vona Gábor gárda mellényben fog menni a parlamentbe? Ennyire akarják csinálni az ingyen reklámot mert azt jól teszik.

Figyelt kérdés

minden beszélgetésen megkérdik tőle...


Vona Gábor Gárda mellénybe megy be és kész punktum...


2010. máj. 2. 05:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Vona tavaly tett egy ígéretet a Gárdának, kifejezve a szimpátiáját, mégpedig azt, hogy Gárda-mellényben fog bevonulni a Parlamentbe (ami egyébként népi viselet). Ő pedig megtartja az ígéretét, de tudom ez szokatlan az ilyen ballib gyökereknek, mint amik itt vannak ezen a fórumon. Rablóbanda az egész Parlament, az öltöny pedig az új rablóegyenruha
2010. máj. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

én nem azt mondom hogy az egyenruhával van baj (ami népviselet), hanem hogy a hozzáállással, hogy beleszarik a törvénybe. Ha rossz a törvény változtassa meg (tudom, még nem volt rá lehetősége, de majd lesz), amíg meg ez a törvény én is betartom tartsa be ő is.

Mert ha ő neki nem kell betartani akkor én minek tartsam be érted.

2010. máj. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

"hogy beleszarik a törvénybe"


ez nem a mi törvényünk...

2010. máj. 3. 01:26
 24/24 anonim ***** válasza:
mért, nem magyar vagy?
2010. máj. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!