Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Láttatok TV-ben részletet az...

Láttatok TV-ben részletet az MSZP majálisból?

Figyelt kérdés

Az átlag életkor 60 felett..xD

Néhány elvakult rátámadt a riporterekre..xD

Jah és ingyen BKV-val etették be őket!!


Annyira szánalom lehetett...


2010. máj. 1. 19:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nevetséges, hogy valaki még hisz az MSZP-ben és valóban a nyugdíjasok. 8 évet elcsesztek kb, holott őket már nagyon nem nevezhetjük jövőnek, ennek ellenére mégis beleszóltak abba, hogy milyen legyen az oktatás és még sorolhatnám. Baromi jó kérdés, hogy milyen jogon, holott gyakorlatilag állami eltartottak, már nem dolgoznak, ennek ellenére miattuk volt az utóbbi 8 év is. Még egyszer köszönöm az összes MSZP szavazónak, menjenek csak a majálisra :)
2010. máj. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:56

Talán mert az MSZP csalással került hatalomra, és még el is k*rta az országot?

2010. máj. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
80%

öregeknek nem kéne szavazniuk..

őt már tényleg nem igazán érinti a dolog..

Mivel net használathoz nincs elég képzettségük, a tv-n jól kilehet mosni az agyukat.

ez van..

2010. máj. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, szerintem sem kellene szavazniuk. Nem dolgoznak, nincs joguk beleszólni, nézd meg az elmúlt 8 évben is mennyit ártottak, na meg most is cirkuszolnak. Tisztelet a kivételnek, aki ilyen idős létére is képes objektívan látni a világot!
2010. máj. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én úgyis megmondtam, hogy ameddig több 10 milliós végkielégítéseket osztogatnak, addig nem veszek jegyet, így nekem ingyen van, az én pénzemből ne a komcsikat fizessék!
2010. máj. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

[link]


Elvakult vén szocik..,mit csapkodott az a vén,öreg nyugger?!:D Kb. fél v. még több havi nyugdijja ha kárt tett volna valamelyik operatőr gépében!Idegbeteg...,biztos nem tudta feldogozni még a vereség utáni sokkot.Az meg,hogy a rendőrség kint van és nem avatkozik közbe csak a rendezők,nah az a felháboritó!!Akkor minek voltak kinnt??

2010. máj. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!