Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek az LMP csak...

Szerintetek az LMP csak fiatal zsidókból áll?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 09:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
65%

> tisztességes pártot, aki még nem lopott, nem ártott senkinek lezsidózni?


G9ondolom az ilyen gyermekien naív (=idióta) emberek szavazták be őket a parlamentbe. Az LMP tele van ex-szdsz-esekkel, szientológusokkal stb...

2010. ápr. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

12:36


Teljes mértékben egyetértek veled! Kóka pénzeli az LMP-t ez az ő pártja. Különben is az SZDSZ lopta szét a BKV-t, ez volt a legkorruptabb párt.

2010. ápr. 29. 13:53
 13/19 anonim ***** válasza:
15%
Ha valóban mindenki zsidó abban a pártban akkor mi van? Ja, hogy Te hiszel az összeesküvés elméletekben meg zsidó világuralomban? Akkor felesleges vitatkozni.
2010. ápr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
52%

Miért, te nem tudsz(!) róla? Elég szomorú! Nem kell ahhoz elvakult Jobbikosnak lenni, hogy lásdd, hogy a Zsidó csak a hatalom közelében, vagy annak birtokában érzi jól magát. Nyilván nem lenne zsidó kérdés, ha nem fújná a harasztot a szél. Ugyan ez igaz a cigány kérdésre is. Érdekes, a svábok beilleszkedni nem tudását senki nem emlegeti. Talán azért mert nincs ilyen probléma velük...


Persze a külömbség az köztem, meg a Jobbikosok között, hogy engem nem zavar, ha a zsidók irányítják a pénzvilágot. Pontosabban addig nem zavar, amég megint odáig nem jutunk, hogy már a magánszférában sem lehet érvényesülni. Volt már ilyen is, csak egy német uriember tett ellene... De ez már zavaros vizek... :)

2010. ápr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ritka hülye kérdés!!!
2010. ápr. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Zsidókból igen, de vannak öregek is
2010. ápr. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
úgy bírom amikor itt a fórumokban megjelennek a zsidó magyarok.értsétek már meg,hogy veletek nincsen baj.azokkal a zsidókkal van baj,akik uralják a világot,akik beépültek a magyar pártokba is,és nem csak itthon,mindenhol máshol! ez nem nácizmus,nem fasizmus,nem holokauszt tagadás,ez a mocskos,aljas politika.
2010. máj. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

sok a zsidó köztük

a régi SZDSZ-es körzetekben erősek, főleg Budapesten, ahol a magyar zsidók többsége él

szóval sok a zsidó támogatójuk, de nem csak zsidók a tagjai

2010. máj. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem. Példának okáért én sem vagyok zsidó...
2010. jún. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!