Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha vannak "vonákok" meg...

Ha vannak "vonákok" meg "jobbiknyikok" akkor vannak "fidesznyikek" meg "viktORKok" is?

Figyelt kérdés
Annyiszor látom ezt a két kifejezést itt, hogy "vonákok", "jobbiknyikok", én elnevezem a fidesz fanokat "fidesznyiknek". Rossz ember vagyok? :)
2010. ápr. 27. 10:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%

"amúgy akik itt vonákoznak azok azt a tény felejtik el, hogy a jobbikosok többsége nem isteníti az egekbe vonát."


Én, mint a "vonák" szó feltalálója biztosíthatlak arról, hogy ezt nem is gondolom.


Én azért hívom a jobbiknyikokat vonákoknak, mert ők a vonák kisebbség. A "szlovák" szó mintájára alkottam a szót. A vonákok nem magyarok, hanem valami furcsa kisebbség, amelyiknek nem finnugor a nyelve (bár kísértetiesen emlékeztet a magyarra), a zászlója nem piros-fehér-zöld, és a legnagyobb XX. századi írója Wass Albert. Tehát a vonák nép egyértelműen nem azonos a magyarokkal, azaz ők egy nemzeti kisebbség. Ezt kívántam jelezni a "vonák" szó bevezetésével.


Az emeszpések, fideszesek (fidesznyikek, maszopnyikok) természetesen magyarok, nem vonákok.

2010. máj. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

"Most már csak az LMP-sekre kéne kitalálni vmit :D Schiffernyikok? Mondjuk nekik nincsen vezetőjük, de jól hangzik :D"


Schiffernyik, LuMPen stb. A Lampion Párt hívei, azaz a Lumpok.

2010. máj. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

19:20


Ez a szubjektív véleménye hogy kit szeret.


Egyébként sajnálattal látom, hogy a te fajtád megint eltekeri a témát, az anti-jobbikos szövegre. Mért nem írsz ki egy másik kérdést, ha erről szeretnél cseverészni? Nem veszed észre, hogy most sem a "vonákok" esnek a ló túl oldalára?

2010. máj. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Tehát 1848 előtt nem éltek magyarok, mert addig nem piros-fehér-zöld volt a zászló? Gondolom kitalálod, hogy milyen volt. És a magyaroknak nyilván Imre Kertesz a legnagyobb írójuk, aki saját magát nem tartja magyarnak, és kikéri magának, ha Budapestet egy mondatban említik a nevével.
2010. máj. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Vannak Masz0p-ok is, bizony!

Csao MSZP!

http://www.youtube.com/watch?v=GhnDZ4wocZY

2010. máj. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

ma 08:42


Jelenleg 2010-et írunk.


A legnagyobb mai magyar írók: Esterházy, Nádas, Krasznahorkai, Bartis, Dragomán, Határ, Konrád, Szilágyi, Kertész stb. (Mit olvastál tőlük?)


A legnagyobb XX. századi magyar klasszikusok: Kosztolányi, Babits, Radnóti, Szerb, Ottlik, Weöres, József, Ady, Szabó L. stb. (Mit olvastál tőlük?)


Wass a fasorban sincs, de a vonák népnek tényleg ő a legnagyobb írója állítólag.

2010. máj. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

ma 13:23


Nádas, és a lopó Esterházy mint nagy magyar költő... Ezeket az antimagyarokat hívod magyarnak? Olvastad-e Esterházytól az "Így gondozd a magyarodat" című "remekművét"?


kertész pedig már NÉMET ÁLLAMPOLGÁR,ennyit a magyarságáról...

2010. máj. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

19:52


"Nádas, és a lopó Esterházy mint nagy magyar költő..."


Író, nem költő, kiscsillag.


"Olvastad-e Esterházytól az "Így gondozd a magyarodat" című "remekművét"?"


Ellentétben veled, aki csak ezt az egy cikkét ismeri (a kurucinfóból), számos könyvüket olvastam és jók.


Avas Albikától is olvastam egy-két írását és tanúsíthatom, hogy pocsék szerző. Természetesen Esterházynak és Nádasnak is vannak gyenge írásai, de egy írót sem a legrosszabb megmozdulásai alapján kell értékelni. Esterházyt nem az alapján kell megítélni, hogy '93-ban egyszer milyen véleménycikket írt a Narancsba, hanem mondjuk el kell tőle olvasni a Termelési regényt vagy a Harmonia caelestist. Nádast sem az alapján kell megítélni mint írót, hogy mit mondott 2007-ben a Mokkában Gyurcsányról, hanem el kell olvasni tőle a Párhuzamos történeteket.


Persze ti, alulművelt, buta jobbikosok, soha nem olvastok semmit a kedvenc kurucinfótokon kívül. Ezért hülyék maradtok. Az irodalom világa ismeretlen marad számotokra, ezért nem tudjátok, hogy pl. Albika egy senki az irodalomban.


Kicsit bosszantóak vagytok már, miért nem mentek haza Kazahsztánba vagy mit tudom én, hol feltételezitek mostanában a vonák őshazát?

2010. máj. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!