Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán gyereke zsidó most?

Orbán gyereke zsidó most?

Figyelt kérdés
Olvastam nem rég a storyt, ahol az Orbán család húsvétjáról volt szó, és akkor szúrt szemem az egyik gyerek neve, nevezetes Ráhel. Most akkor Orbánok zsidók? Mert én azt hittem hogy félig cigány származású a viktor. Vagy csak a lánya tért át az izraelita vallásra, és vette föl ezt a nevet??
2010. ápr. 26. 16:07
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
59%

:DDDDDDDDDDD


Istenem, egyre jobbak ezek a kérdések, imádok ide járni :D:D


Elárulom, nem zsidó, hanem türkmén! :DDDDDDDDDD

2010. ápr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
74%
Mi az, hogy zsidó most? Most igen, holnapután nem! XD
2010. ápr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
74%

Én Mihály vagyok,ami héber eredetű.Huhh.A legtöbb magyar név 4 eredetből van: 1magyar vagy "utángyártott" magyar,pl Vörösmarty által,2germán3latin4 bibliai,tehát héber


Héber eredetű nevek:József,Tamás,Péter,Áron,Pál,Eszter,Mária,Sára,Éva,

2010. ápr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
85%
Orbán gyerekeinek nevei bibliaiak, ez tény. De nem zsidók.
2010. ápr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
59%

Másrészt:Az izraelita vallásra csak felnőtt korban térhetsz át,vagy annak születsz(ha a mutter zsidó).

Harmadrészt:a magyar nyelv megkülönböztet dinasztikus és köznépi többesszámot: Habsburgok és nem Habsburgék,Straussok(ha a zeneszerzők) és nem Straussék,Kennedyek és nem Kennedyék,Esterházyak és nem Esterházyék.Tehát Orbánék és nem Orbánok(mert nem dinasztia)

Negyedrészt:zsidóknál nincs húsvét ,hanem Pészach van,az egyiptomból való kivonulás ünnepe(amit sokszor zsidó húsvétnak mondanak tévedésből).Ezen a zsidó ünnepnapon feszítették meg Jézust (széder este) pénteken.Furcsa is lenne ,ha egy zsidó Jézus feltámadását ünnepelné.

Ötödrészt:gyerekkorban nem vehetsz fel nevet,hacsak nem a szülőd változtatja azt meg.

Hatodrészt:story helyett olvasgass hasznosabb dolgokat is néha

2010. ápr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
47%
nem
2010. ápr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
66%
nem xd
2010. ápr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
köszönöm, most már értem
2010. ápr. 26. 16:33
 9/47 anonim válasza:
49%

Én meg az Adriennemmel latin.Nem olasz...latin XD


Attól,hogy ő tegyük fel félig cigány,akkor csak félig cigány nevet adhat?

Érted ugye mire célzok:)

2010. ápr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
38%
Orbán zsidó, már bocsánat!!! Nincs ellenemre, de az! Ezt már többször demonstrálta is.
2010. ápr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!