Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik pártprogramjának...

A Jobbik pártprogramjának melyik pontjával nem értesz egyet?

Figyelt kérdés
Maradj a lényegnél a válszadásban.Ha egyetértessz akkor ne irj semmit .A hülye válaszoktól-pl. az egész Jobbikkal nem értek egyet mert rasszista meg kirekesztö stb-- kimélj meg !
2010. ápr. 26. 10:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
67%
56osnak igaza van. A fidesz nagy részben a Jobbik programját lopja majd.
2010. ápr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Jobbik programja értelmes is lehet. De Azonban bizonyos dolgokat másként is lehetne kivitelezni. (finomabb módszerekkel) Ha megnézzük, látjuk, hogy sajnos a Jobbikhoz sok olyan "elem" is vonzódik, akik inkább lefele viszik majd a róluk kialakult pozitív véleményeket. Figyelem! Itt nem a normális és értelmes Jobbikosokat értem. Mert sok nagyon jó fej, normális ilyen ismerősöm van közöttük is. De ugyanígy más pártokból is lehet pozitív példát felhozni. Sajnos ma olyan korszakot élünk, ahol nem az értelmes emberek és gondolataik fognak érvényesülni, hanem a kapzsik. Az viszont tényleg igaz, hogy nagyon elfajultak nálunk a dolgok, amit egy ejjjnye-bejjnyével már nem lehet helyre hozni. Valóban szükséges, hogy tisztán, érthetően, kerülve a politikai maszlagot és a rizsát ki kell mondani, hogy mindenféle a törvény mögé bújtatott tolvajból/rablóból elege van az emberek többségének. És Magyarországot egy Magyar érdekeltségű országgá is lehetne tenni. Nemre, fajra, származásra tekintet nélkül. Hogy ezt belássuk, nem kell feltétlenül Jobbikosnak lenni! Az biztos, hogy a Jobbiknak is vannak értékei. De még jobb volna, ha a többi párton belüli normális megmaradt politikusok segítenék és nem rombolnák egymást. Bár sajnos tudom, hogy ez még egy 100 évig illúzió marad csupán. Próbáljátok meg azt nézni inkább, hogy mit lehet együtt, gyűlölködés nélkül csinálni ahhoz, hogy mindenkinek jobb lehessen......
2010. ápr. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
35%
ha annyira rossz és kirekesztő, meg megoldhatatlan, akkor a fidesz miért lopta el???. Igazság szerint egyik párt sem alkalmas szerintem a kormányzásra, de örülök hogy egy nemzeti érdekeltségű párt is van már a kormányban. eddig az én érdekeimet nem képviselte senki, most ezt teszi a jobbik. am meg a szélsőjobb egész európaszerte erősödik(vajon miért is??), ugyhogy nincs kizárva, hogy 4 év mulva a választás 2 nagy tábor közt fog eldőlni. ez pedig a jobb és a szélsőjobb.Az számomra külön öröm, hogy a fősikkasztók már nincsenek hatalmon, de azért még a kissikkasztók ott vannak.Egyébként nem megvalósíthatatlan a jobbik programja, de szerintem ha megvalósulna azzal a gazdaság egy pár évig eléggé összeomlana, amíg a magyar vállalkozók teret nem kapnak a hiánypótlásra. De előbb utóbb ezt a pár évet ki fog kelleni várni, csak nem mindegy hogy mien pár évet várunk ki, mert minél tovább várunk annál nehezebb lessz visszafordítani a folyamatot.
2010. ápr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
44%

III.1.12 vállalkozói magyarigazolvány

III.1.8. Magyar elkötelezettségű bankrendszer

III.1.15. A multinacionális vállalkozások hazai jelenlétének újragondolása

III.4.1. Energiafüggetlenség és energiatakarékosság

III.4.2. Alternatívák az energiapolitikában

III.1.27 A tisztességtelen verseny visszaszorítása

III.1.18. Személyi jövedelemadó, családi adózás, áfa és társadalombiztosítási járulék

III.1.20. Monetáris politika

III.2.5. Közjót szolgáló agrármodell, mezőgazdasági üzemszabályozás

III.2.7. Bioüzemanyag-felhasználását csak élelmiszer-előállítás céljára


IV.1.1. A családtámogatási rendszer átalakítása és a családi adózás

IV/4. Vissza a cigányútról

IV.5.3. Az egészségügy intézményrendszere


V.1.4. Az iskolai erőszak visszaszorítása és a pedagógusi hivatás tekintélyének megerősítése

V.2.1. Értékőrző és értékteremtő kultúra

V.2.5. Nemzetépítő média megteremtése

V.3.1. Nemzetpolitikai szemlélet és cselekvés Magyarországon

V.4.1. Összmagyarságban gondolkodó egységes egyházpolitika

V.4.5. A hit- vagy erkölcstan oktatásának társadalmi hasznossága


VI.1.3. A csendőrség felállítása

VI.1.5. A zéró tolerancia érvényesítése a jogalkotásban és jogalkalmazásban

VI.3.3. A honvédség átalakulása

VI.3.4. A Magyar Nemzeti Gárda létrehozása

VI.4.1. Kapcsolataink a nagyhatalmakkal és a meghatározó régiókkal

VI.4.4. Stabilitás és felújított kapcsolatok a Közel-Keleten

VI.4.5. Ősi gyökereink és történelmi kapcsolataink


VII.2.1. A közérdek és a közkincs fogalmának definiálása



Röviden ennyi. Ez nem azt jelenti, hogy a többivel egyetértek, inkább ezek azok, amikkel alapvetően nem értek egyet.

2010. ápr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
19%

10.37!

1.: Nem vagyok cigány.

2.: Nem kotródom csak azért, mert ilyenek, mint te, elkezdenek üvöltözni!

3.: Én is szeretek szépen társalogni.

Legyen szép napod! :))

2010. ápr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
31%
Pontosabban 10.38-as. (utolsó)
2010. ápr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
60%

11:18 vagyok


nagyon le lettem pontozva:(

pedig én tényleg csak a kérdésre válaszoltam. Nem tudom, akkor mégis milyen válasz lett volna a hasznos? Én igyekeztem megfelelni a kérdező elvárásainak...

2010. ápr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
60%
11.18! Nem veszed észre, hogy az észérvek itt nem számítanak? Nem értesz egyet: lepontoznak és kész! Ez a jobbikos politika lényege. :(
2010. ápr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
abortusz eltörlése, csendőrség, kötelező hittan, erkölcstan. Inkább pszichológia meg szülőnevelés kéne helyette. Meg a tankönyvekben erősen tudatosítani, hogy ami itt van azt kemény munkával erte el az ország, nemzeti értékekj tudatositása, más nemzetekkel összehasonlítás. Hogy ne higyjék már a gyerekek se azt hogy készen kapnak mindent, hanem az legyen a tankönyvekben többféleképen megfogalmazni, hogy nekik kell majd épiteni, fejleszteni az országot, nem pedig a sültgalambot várni a szájukba.
2010. ápr. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
kedves 78% os válaszadó,érdekelne miért nem értessz 1-et pl.Az iskolai erőszak visszaszorítása és a pedagógusi hivatás tekintélyének megerősítése ponttal és mi a kifogásod a csendörség felállitása ellen?
2010. ápr. 27. 01:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!