Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarnak a magyarok...

Miért akarnak a magyarok nyugat-európai fizetéseket, ha nincs igényük a nyugati demokráciára-, szemléletre?

Figyelt kérdés
Mivel Magyarország nem ül kiaknázatlan nyersanyagkészleteken így a jólétet csak haladó szemléletű társadalmi ökoszisztémában lehetne megteremteni. A magyaroknak erre nincs igényük, akkor miért tartanak igényt magasabb fizetésekre?
2016. okt. 8. 12:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
Ha a nyugati demokráciaszemlélet alatt azt érted, hogy mindenképp vérbalos kormányt kell választani, aminek itthon még van egy kereszténygyűlölő határontúli magyar gyalázó gyökértagadó, történelemamisító bukéja, akkor nem valóban nincs igényem a nyugati demokrácia szemléletre. Különben én az európai bérpicaon versenyzek, és nekem aztán tökmindegy, hogy itt keresek 400 nettót vagy Bécsben 600at...
2016. okt. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%

#1


Azért ne ferdíts már ennyire!

Baloldalinak vallom magam, mégsem vagyok kereszténygyűlölő, történelemhamisító és határon túli magyarokat gyűlölő!

Nem kéne provokálnod!

2016. okt. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%
akkor miért vagy baloldali? mert kb ennyi a baloldal összes értéke mostanság + orbángyűlölet
2016. okt. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ha te ezt érted nyugati demokrácia alatt akkor az téged minősít.
2016. okt. 8. 13:07
 5/16 anonim ***** válasza:
16%
bocs, egyenlőre nekünk kell kitalálni, hogy mire is gondolhatott a költő...
2016. okt. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Megfigyeltem, mióta hír volt, hogy az informatikusoknak 400 ezres fizetéseket ajánlanak néhol, az összes anonim megmondóember az interneten, különösen ezen az oldalon hirtelen pont szuperprogramozó lett és pont ennyit keres. Érdekes.
2016. okt. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
14%
gépészmérnökként keresek ennyit ~3 év szakirányos tapasztalattal
2016. okt. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23%

"haladó szemléletű társadalmi ökoszisztémában"


Na, ez az, ami nem megy a magyarnak.

2016. okt. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Inkább a "hős demokratáknak" kellene már felfogni, hogy ha a "demokrácia" annyira jól működő "mennyország", akkor miért nem működött még a művelt athéni elit köreiben sem.
2016. okt. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Akkor nézd azt ahol működik.
2016. okt. 8. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!