Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én nem értem mi baj van a...

Én nem értem mi baj van a migránsokkal akik háborúból jöttek ide letelepedni?

Figyelt kérdés
Amúgy meg a kínaiakat miért fogadjuk örömmel hogy letelepedjenek ide? Budapesten a 10.kerületben minden 2. ember kínai. Ő ellenük miért nincs panasz?Miért nem ócsároljuk őket?
2016. szept. 24. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Miért fogadnánk már a kínaiakat örömmel?
2016. szept. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom kik is Adnak el letelepedési kötvényeket
2016. szept. 24. 14:51
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

# 3:


A kínai beilleszkedés alatt az érted, hogy felszámolták a ruhaiparunk, adót csalnak, bordélyházat üzemeltetnek, mint a magyarok és saját gettóik vannak?

2016. szept. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nos ,a kínaiak miért jöttek ide?
2016. szept. 24. 14:57
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
A magyar pesszimista és mindaddig míg be nem igazolódik hogy tévedett, addig csak háborog. Ilyen ez a menekült ügyi téma is. A legtöbben csak képernyőről láttak arabot, és a robbantások merényletek alapján ítélkeznek.
2016. szept. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Ott kezdődik a gond, hogy Magyarországra speciel egy db migráns sem akar letelepedni. Hoppá...
2016. szept. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A kínaiakat is elküldhetnénk nyugatra meg a romákat és az összes többit ennyi erővel
2016. szept. 24. 15:03
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Hát èn minden nap látom őket èlőben ès pont nem akarom hogy ilyenek egyáltalan az országba legyenek nem hogy esetleg mèg mellettem lakjon
2016. szept. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező ők nem háború elől menekülnek hanem a török menekülttáborokból érkeznek. Tudtommal ott szállást ételt kapnak és nincs háború. Érted ugye? Ők a német segélyekért jönnek.
2016. szept. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jobb életre vágynak, illetve rossz helyre születtek. Ők is azt látják, h nyugaton kolbászból van a kerítés. A kínaiak meg nem agresszívak, de a migránsok majdnem, h civilizálatlanul érkezett a határhoz. Csongrád megyébe láttam, volt idő amikor a vasútállomásra nem szerettem szegedre menni, mert undorító volt. Szerencsére már helyre állt a rend, de nem előítéletből beszélek. Annyi volt, h az ételt szét dobálták, pedig ahogy láttam volt ott elég szemetes. Az egyik az állomás falát használta illemhelynek, pedig voltam mobil vc-k és önkénteseknek kellett feltakarítani a mocskukat. Az egyik arab nőt aki megakart mosdani a szökőkútnál kapott 2 akkora maflást, hogy 2 métert repült a földön és még utána is megverték volna, ha nem állítják le őket - mindezt egy hülye begyöpesedett vallás miatt, ami kimondja h nem láthatja a nőt csupasz felületen. -
2016. szept. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!