Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az egészséges gondolkodású...

Az egészséges gondolkodású ember miért képes különbséget tenni a merényletek és a menekültek között, mikor a többi magyarnak minden egy kalap?

Figyelt kérdés
2016. szept. 17. 13:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
17%

A "magyarok többsége ilyen meg olyan..." jah akkor ki is a rasszista nemzetiségellenes?


Ha már betelepült volt akkor lehet tudni hogy kicsoda... Nem lehet kiszűrni hogy Józsibá holnap gyilkol e vagy sem de azt lehet tudni hogy Józsibá volt aki ölt. Így viszont nem lehet tudni. Szerintetek ti állszent marhák minek vannak a határok?????? Amerika Mexikói határ minek van? Izrael Palesztin határ minek van????? Uff bzmeg

2016. szept. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
80%

#10: "Magyarországon meg se menekült nincs se merénylet."

Szerinted a menekülttáborokban kik élnek? (Példa: Kiskunhalas, Bicske)

2016. szept. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
47%
Szerinted kik erőszakolták meg a magyar lányt? hopp..
2016. szept. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
36%

"Én hülyeként is látom a különbséget"


Pont ez a baj a hulyekkel. Rosszul latod.

2016. szept. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
33%

" jah akkor ki is a rasszista nemzetiségellenes? "


En nem kivanok rosszat a magyar nemzetnek, a tengerbe loni sem akarom oket (ahogy orban a menekulteket), egyszeruen szanalmasan alacsony az intelligencia szint, az orban partiak koreben.

2016. szept. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
45%
Tehát ha a törvényes utat akarom követni miszerint a határok azért vannak hogy ellenőrizzék az idegeneket és ne engedjenek be bűnözőket akkor Orbán párti vagyok? De én vagyok a szánalmasan alacsony intelligenciájú. Jól van fiam :)
2016. szept. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
88%

#13: Erről beszélsz?

[link]

2016. szept. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

"De én vagyok a szánalmasan alacsony intelligenciájú. Jól van fiam :)"


Jol latod. Orban nem az illegalis menekulteket nem akarja beengedni, hanem egyaltalan semilyet. A kvota is nyilvan csak a torvenyes menekultekre vonatkozik.

2016. szept. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
14:06, igen, én is ekkor döbbentem rá hogy igazából Viktátor-párti vagyok :'( mentem is a kocsmába bánatomban.
2016. szept. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
61%

Egy újabb kérdező, aki az általánosítás ellen küzd, úgy hogy ő maga is általánosít :D

És még vannak, akik pártolják :D

2016. szept. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!