Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miert kell abbol hirt csinalni...

Miert kell abbol hirt csinalni hogy 3 ft-tal dragabb lett a benzin vagy eppen olcsobb? Mindennap elmondjak ezt a tv-be, kit erdekel?!

Figyelt kérdés
2016. szept. 14. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem mondjuk erdekel, mert naponta autoval jarok.
2016. szept. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na es? Ma lemegy 3 ft-tal, holnap felmegy 3ft-tal, ugyanott vagy.
2016. szept. 14. 09:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem teljesen, ha ma tankolok es nem "ah, majd holnap".

Igen, tudom, 20-30 liternel is ez csak par forint, de par ev alatt eleg nagy kulonbseg.

2016. szept. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Annak aki 5 litert tankol, annak lehet mindegy, de mondjuk aki 500-600 litert kamionba, esetleg többször is egy héten, annak rohadtul nem mindegy, hogy hova 3 Ft! Pláne ha vállalkozó!
2016. szept. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fontos hír jónéhány embernek, de szerintem sem jelentős egy általános híradóban. Akinek fontos, az úgyis utána fog nézni, nem mindig a tv-rádiót figyeli, hogy mondják már a gázolajárat
2016. szept. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"mondjuk aki 500-600 litert kamionba, esetleg többször is egy héten, annak rohadtul nem mindegy, hogy hova 3 Ft! Pláne ha vállalkozó!"


Hát ez igaz, csak az ilyen akárki nem Erős Antóniára vár, hogy benyomja este, hanem hamarabb tudja, hogy mi lesz, mint Antika.

2016. szept. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Még mindig több embert érdekel, mint mondjuk az, hogy koalabébi született az amszterdami állatkertben.

Vegyük észre hogy minden napra van egy ilyen rendkívül érdekfeszítő hír is.

2016. szept. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!