Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves mszp-s választók/szavaz...

Kedves mszp-s választók/szavazók! Mikor fogjátok végre elfogadni, hogy az mszp második lett/kikapott!?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 15:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%
Én nem tudom, hogy az MSZP és csatlósain kívül még kik tették tönkre? Mert hogy a FIDESZ nem az is biztos. Mert Orbán elindított valamit, és ha akkor nem csal az MSZP most már rég eurós ország lennénk, illetve nem élnénk ilyen rohadt szarul...
2010. ápr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"ha akkor nem csal az MSZP"


- Istenem... valaki még mindig itt tart. Ha akkor csalhattak, amikor nem voltak kormányon, akkor most, mikor 8 évig kormányoztak, miért nem tették meg?

2010. ápr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én erre az eredményre számítotam, örülök az eredménynek.

Tudom a jobbikosoknak ez fura, de ha nem gondolták volna hogy ők fognak kormányozni nem esnek olyan nagyot, ez van el kénne fogadni hogy csak harmadikok vagytok és nem fogtok sose ti diktálni.

2010. ápr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
12%

"Mert Orbán elindított valamit..."


a szekeret a lejtőn lefelé... mást nem nagyon. ;)

2010. ápr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 8 évet csak és kizárólag az MSZP szavazóinak köszönhetjük. Ők voltak annyira marhák, hogy még 2006-ban is esélyt adtak ennek a rablóbandának. Miattatok tart ott az ország, ahová most eljutott. Erre büszkék lehettek. Hová lett akkor a józan eszetek, amikor a leginkább szükség lett volna rá?
2010. ápr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
jogos ,sok marha....
2010. ápr. 23. 12:55
 17/17 anonim ***** válasza:
Kérlek szépen azért nem csaltak most mert feltűnő lett volna hogy a mindenki azt várja hogy a Fidesz nyer és akkor hirtelen az MSZP...
2010. ápr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!