Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz min fog főleg elhasalni?

A Fidesz min fog főleg elhasalni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 14:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

"valami bűzlik, de nagyon! "

Beszartál hogy elvisznek téged is, mi?

2010. ápr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Ki vele, mi bűzlik! Már tűkön ülök, hogy leleplezd az igazságot és megbukjon a fideszt!


pffffff



Fakír vagy?


Te teljesen félre érted a helyzetet, ugyan is ez nem kívánság műsor.

Ez nem olyan, hogy azt kívánom bukjon a Fidesz, egyrészt mer nekem is rosszabb csak úgy mint másoknak, másrészt mert a Fidesz törvényszerű hogy bukni fog.


De lássuk!

Az elmúlt 20 év fejlődését, gyakorlatilag az emésztette fel, hogy a politikai elit minden létező módon eladta az országot. Gyakorlatilag az állam adósságunkkal kezdődött, hisz nem lettünk volna kötelesek kifizetni, ahogy szinte ex komcsi ország sem tette. Valaki Sorosék oldaláról még 1990 előtt lezsírozta hogy ne lehessen kibújni. Ez azt jelentette hogy a monetáris függőségünk kialakult.

Aztán jöttek a termelési feltételeket jelentő infrastruktúráink, eszközeink stb. Az az, a tőke termelése úszott az országnak. Aztán eladtuk a piacainkat, vagy spekulatív módon elvettél. Az az, a humánerőforrásaink anyagi fejlődésének a lehetőségét is „eladtuk”. Mindennek a tetejébe, magunkra ültettünk egy olyan nemzetközi tőkés kereskedelmi hálózat csoportot, ami az emberek teljesítményéből fakadó termelődő profitot is elszívja. Sőt ma már olyan szinten eladtak mindent hogy a versenyképességünk alapjai, az energia szektorok is mind külföldi kézben van. És őket nem izgatja a mi versenyképességünk, hogy pld az áram (ipar) drágább mint a franciáknál! stb


Szerintem eddig ezen nem lehet vitatkozni.


De ha azt valaki beakarja nekem magyarázni hogy ez a véletlenek és a hozzá nem értés miatt alakult így annak csak azt tudom mondani, hogy vagy végtelenül naiv, vagy értelmi fogyatékos, esetleg hülye!

Egyszerűen olyan összefonódások alakultak ki, amik nem teszik lehetővé hogy működjön a gazdaság, az ország. Eddig annyi újratermelődést hagytak az embereknél hogy a munkaerejüket napról napra újratermelhessék, de most a beszűkült piacok miatt nem akarják engedni. Gyakorlatilag azt akarják hogy a válság hatását az extraprofit ne érezze meg, hanem mivel már semmink nincs, ezért az életkörülményeink drasztikus lerontásával még mi fizessük meg.


A baj ott kezdődik, hogy Orbán ezt hogy fogja elmondani?

Mert ő sem ahogy a többi 20éve a nemzetközi nagytőkével összefonódott politikus sem tehet ellenük semmit Hogy mondja el, hogy 8 évig magarázott hogy az MSZP így meg úgy, és ő is ugyan azt a gazdát szolgálja? Hogy mondja el, hogy a politikai elitünk egy tál kölesért „ relatíve” adta el, az országunkat.

A hatalmas „ a szocializmusból fakadó” nemzeti vagyont, a nemzetstratégiai vagyonunkat, és már az emberek jövőét is, miközben ők nem tehetnek érdemben semmi,.

2010. ápr. 22. 15:02
 13/23 A kérdező kommentje:

Nézzetek már szét, csak egy kicsit!


Mi akarunk tőkések lenni? Piacgazdaságot építeni?

Hogy tőke nélkűl. Hogy a csekény munkajövedelmek felhalmozódását is kiviszik a kerláncok?


Szép jövő, a tőke nélküli piacgazdaság, szebb mint a szocializmus.

2010. ápr. 22. 15:10
 14/23 A kérdező kommentje:

Az ilyen gárdák, pedig vonzzák a melegeket. Közös zuhany a bajtársakkal. Egy kis szappanozás egy nehéz demonstráció után.



Mi van, bammeg? Csorog a nyálad?

2010. ápr. 22. 15:13
 15/23 anonim ***** válasza:
nem fog elhasalni, sőt kb 20 évig ők lesznek kormányon, utánuk pedig a fidelitas fog kormányozni. örülsz?
2010. ápr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

nem fog elhasalni, sőt kb 20 évig ők lesznek kormányon, utánuk pedig a fidelitas fog kormányozni. örülsz?



Látod!

Rólad beszéltem az indoklásom végén.


Szerinted ST Orbán hogy oldja meg a problémát, amit megpendítettem. Hiszen csak egy tömőr vázlat volt amit leírtam, és minden betűére tudok példát mondani.

Persze egy ilyen oldalon ez nem lehetséges.


De hogy miért ez a véleményed azt sohasem fogjuk megtudni!

2010. ápr. 22. 15:22
 17/23 anonim ***** válasza:
vonákok rákok
2010. ápr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

betűjére!

tejjel mézzel folyó kánaán lesz! ha a jobbik vagy az mszp kormányozna tönkremenne az ország

2010. ápr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Azon gondolkozz, hogy te személy szerint, mit tehet az országért. Pl, te jótékonykodtál valaha, csináltál valamit önzetlenül, eldobod a szemetet, takarékoskodsz az energiával, nevelsz gyerekeket(nem elég, hogy csak vannak)?

Ezzel amit csinálsz, hogy írogatod a hülyeségeket csak magadat szórakoztatod. Az ilyen b@zik, mit te kérdező csak akkor nyugodnak meg ha nézik a vonát az emelvényen és közbe dugja hátulról a gárda.

2010. ápr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
ebben a kérdésben is látszik, hogy bőven akadnak gyűlölködő parasztok a többi oldalon nem csak a jobbiknál:)
2010. ápr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!