Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért zsidózik mindenki...

BlackSword kérdése:

Miért zsidózik mindenki (korra, nemre, vallásra, politikai nézetre tekintet nélkül)?

Figyelt kérdés

Én azt hittem hogy a zsidó az egy vallás, és nem több ennél? Akkor miért mondja mindenki a másikra nyilvánvaló alap nélkül?


És tényleg csak normális válaszokat írjatok...


2010. ápr. 21. 22:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
36%

" uhh engem amennyiszer lezsidóbérenceztek itt...vicc."


na ne sajnáltasd már magad

mikor a nap 24 órájában nácizól

2010. ápr. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
51%
A zsidózást a Jobbikosok terjesztették el ilyen mértékben az utóbbi időkben.
2010. ápr. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

tegnap 23:24!

És azt meg tudnád mondani, hogy mivel érdemelték ki?

2010. ápr. 22. 11:02
 24/29 anonim ***** válasza:

"Hogy lehet "le zsidózni"?

Ha valaki zsidó akkor mi a tagbaszakadt f@szt mondjak neki?"


Persze, ha egy külföldi azt mondja, hogy te magyar, már rögtön nem lenne ennyire logikus...

2010. ápr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Lehet azért, mert akire mondják, az tényleg zsidó. Zsidó pedig már nekem is mondta, hogy "te magyar".
2010. ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
92%

"Zsidó pedig már nekem is mondta, hogy "te magyar"."


Ez pedig egy akkora hazugság, hogy még a legantiszemitább rasszista sem hiszi el, ha van egy csöpp belátása!

Tiszta kitaláció az egész, de te ezzel nem használsz annak az ügynek, amit védeni akarsz! Sőt!

Ilyet ugyanis magyar zsidó nem mond soha!

Kár, hogy ilyesmivel akarod alátámasztani az amúgyis ingatlan teóriádat... Ismersz te egyáltalán akár egy zsidót is???

Szajkózód azokat a hülyeségeket, amiket itt-ott hallottál, és birka módón próbálsz provokálni, te szegény analfabéta!

Hozzátenném, hogy nem vagyok zsidó, de ismerem őket annyira, hogy ilyen ökörséget még véletlen sem mondanának!!!


Gondolkodj el egy kicsit, és nézz utána a forrásaidnak!

2010. ápr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

tegnap 12:22!

Ha egy külfödi azt mondaná rám, hogy "te magyar"... Mi okom lenne megsértődni??? Az vagyok... tett egy ténymegállapítást... végtére is nem mondhatja rám, hogy örmény, grúzm ír, francia, ha egyszer magyar vagyok...

Nem arra gondoltam, hogy van egy zsidó és azt mondja rá az ember, hogy zsidó...

Arra gondoltam, hogy miért kell valakit egyből lezsidózni, ha már egy kicsivel is jobban meg a szekere... vagy akiről feltételezik (időnként teljesen alaptalanul) ,hogy tisztességtelen úton szerezte a vagyonát???

2010. ápr. 23. 13:22
 28/29 anonim ***** válasza:

Történelem... Nagyon hosszú lenne leírni, ezért inkább egy könyvtárat ajánlanék a kérdés megválaszolására. (Ezt nem bunkóságnak szántam.)


Sok buta ember van a "zsidózók" között, ezért már úgy használják ezt a kifejezést, mint a "hülye" szót. Az ilyen ember szókincse a padlót veri, így ha valami nem tetszik Neki, akkor "zsidó". Ha nem tud érvekkel véleményt, vagy nézetet alátámasztani, akkor "zsidó". A hétköznapokban ilyen egyszerű a magyarázata. Az eredete már bonyolultabb és nagyon hosszú lenne egy válaszban megírni.

2011. nov. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

"tegnap 23:24!

És azt meg tudnád mondani, hogy mivel érdemelték ki?"


Azzal, hogy tanulnak,szorgalmasak, képesek lemondani valamiről amit nem engedhetnek meg maguknak, addig nyújtóznak amíg a takarójuk ér. Szemben a magyarral aki nem tanul, lusta, és amikor látja hogy a másik jobban él mint ő, akkor nem elgondolkozik, hogy amaz biztosan odatette magát, nem vett meg hitelre plazmatévét,nyaralást, iphone-t, kocsit amit amúgy meg sem engedhetne magának, hanem egyszerűbb azt mondani hogy az a büdös zsidó tisztességtelen( persze ő maga folyamatosan adót csal, lop a munkahelyén stb. ), másokon zsírosodik stb.


Mert a magyar irígy!!!


Hát ez az oka kedves kérdező!

2012. aug. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!