Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hova tűnt a Fidesz adócsökkent...

Hova tűnt a Fidesz adócsökkentés? Még sem lesz adócsökkentés 4-6 évig? Elvitte a cica?

Figyelt kérdés

[link]


Az MTV miniszterelnök jelölti műsorban Navracsics egy évet mondott. Máskor Szijjártó azt mondja, amint kormányra kerülnek EGYBŐL homlokegyenest szembefordulnak az MSZP gazdaságpolitikájával. Orbán pár héttel ezelőtt azt mondta 2 hét alatt rendet tesz a válságos területein az országnak.


Ez nem demagógia, hazugság volt, mind?


2010. ápr. 21. 15:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Majd négy év múlva kérdezd meg újra, hogy miért nem tartotta be a Fidesz az x, meg az y vállalását, ha lesz ilyen! Még meg sem alakult az új kormány, így eléggé vicces, hogy máris számon akarsz kérni, kedves kérdező!


Nevetséges, hogy van, aki nem képes beletörődni abba, hogy nem az ő pártja győzött, és ezért itt szenved azzal, hogy pánikot keltsen.

2010. ápr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
utolsó: nem arról van szó hogy én pártom vagy te pártod. Hanem arról hogy a fidesz pontosan ezt csinálta 8 éven keresztül: felhívta a figyelmet az mszp hazugságaira. Ami nem baj, ez volt a dolguk. Most mért baj az ha felhívják a figyelmet a fidesz hazugságaira? Ő nekik szabad??
2010. ápr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
19%

A kérdező vagy magyarul nem tud, vagy olvasni nem.


4-6 év az az idő, amivel a környező országoké alá viszik az adószintet. Nem akkor "lesz" az adócsökkentés, hanem akkor fejeződik be, és fokozatos lesz.


"Ez nem demagógia, hazugság volt, mind?"


Nem ez a demagógia, hanem a te hazug picsogásod, idióta szocijobbikos kérdező.

2010. ápr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok Kérdező!Te nagy szarkeverőgép vagy!Miattad is érdemes volt ide regelni:)))Te sem szöveget értelmezni, sem megnyugodni nem vagy képes.:))Nyugi, majd akkor jártasd a buta szád, amikor igazat beszélsz, írsz, mert ez most hamar összedőlt és szarban maradtál!Milyen érzés hülyének lenni?
2010. ápr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Igen lehet félreértelmeztem. De akkor is hazudtak mert azt mondták amint kormányra kerülnek adót csökkentenek, most meg egy éven belül sem lesz. MEg arra a 2 hétre is kiváncsi vagyok.
2010. ápr. 21. 20:22
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

tegnap 20:22


Akárhogy magyarázkodsz, selejtes, szánalmas szocijobbikos maradsz.

2010. ápr. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Én nem magyarázkodom, nincs rá szükségem, senkinek sem tartozok magyarázattal. Ellenben a Fidesszel aki majd jól átveri a népet de még így is követni fogják őket.


Jah és egyébként nem írtam le hülyeséget, mert tényleg nem lesz 1-2 éven belül sem semmilyen adócsökkentés (fidesz mondta), pedig azt mondták hogy egyből adócsökkentés lesz ha megkapják a hatalmat. Hát láthatjuk mennyi igaz belőle :))

2010. ápr. 22. 13:21
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

ma 13:21


Nem érdekes a nyafogásod, szocijobbikoska. 4 évig egyáltalán nem lesz érdekes a nyafitok, de valószínűleg tovább sem. Szokj hozzá.

2010. ápr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Hát a mai rádió hírekben, épp az ellenkezőjét mondták...Akkor most vagy Te vagy félreinformálva, vagy én:)))
2010. ápr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
az az igazság hogy mindkettőtöknek igaza van - mert összevissza beszélnek :D
2010. ápr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!