Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Széthullóban a Jobbik?

Széthullóban a Jobbik?

Figyelt kérdés
Már 4 alapító tag kilépett a Jobbikból, mert szerintük a Jobbik politikusai csak "megélhetési politikusok", most meg ezt olvasom: [link] - lázadás a Jobbikban
2010. ápr. 21. 14:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
18%
nem képesek beismerni és felfogni, hogy Magyarország 83%-a egyszerűen nem kíváncsi a bohóckodásaikra.
2010. ápr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Attól, hogy a Jobbik kitalált valamit, mondjuk "cigánybűnözés", az nem azt jelenti, hogy csak ők használhatják azt a szót. Én Fideszes vagyok, de mégis tudom, hogy van cigánybűnözés. És? Attól még nem fogok átmenni a Jobbikhoz, mert a Jobbik nem lenne képes az ország irányítására, csak populista kifejezéseket használ és így gyűjt szavazatokat befolyásolható emberektől.


Vona is azért megy gárdista mellényben a parlamentbe, hogy megmutassa a szavazóinak, hogy hú most ő a faszagyerek és csakazértis a betiltott gárda öltözékét húzza fel.

2010. ápr. 21. 14:32
 13/22 anonim ***** válasza:
90%

lerí a szavaidból a tudatlanság, a gyűlölködés.. kár veled besződni...


jX

2010. ápr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
51%

Te ezt komolyan gondolod vagy csak provokálni akarsz?


Milyen alapító tagokról beszélsz?


"Fellázadtak az edelényi jobbikosok a pártközpont ellen, mert Vonáék Molnár Oszkárt preferálják, és felszólították a helyi szervezet vezetőjét, Miklós Árpádot, vonja vissza jelölését Molnár javára."


Visszaléptetések mindig is voltak és lesznek.

Ráadásul nem párt hanem egyéni jelölt részére.

A Fidesznél is voltak 2006ban sőt még a Jobbikosokkal is kooperáltak, kölcsönösen léptettek előre illetve vissza jelölteket. Most a Fidesznél azért nincs mert túlnyerték magukat, amúgy ott is lenne.

Csak gondolj bele hogy egy párt miért mondjon le egy érdekszövetségről " Molnár a Jobbik helyi érdekeit képviselve számíthat csak a visszalépésre" mint sem hogy eséyltelenül egy jelöltöt indítson. Hiszen Miklós csak a harmadik mélyen lemaradva.


Én nem félteném a Jobbikot, ezzel is csak erősödik.

2010. ápr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
14:37-es: tájékozódj, mielőtt hozzászólsz. 3 alapító tag még tavaly lépett ki a Jobbikból, 1 pedig 2 hónapja. Olvass utána. Az egy dolog, hogy a Jobbik megpróbál erről hallgatni, de attól még tény, hogy a Jobbik legtöbb eredeti alapítótagja már kilépett a pártból.
2010. ápr. 21. 14:39
 16/22 anonim ***** válasza:
51%

Vona is azért megy gárdista mellényben a parlamentbe, hogy megmutassa a szavazóinak, hogy hú most ő a faszagyerek és csakazértis a betiltott gárda öltözékét húzza fel.



Nem nevetséges!


Betiltott öltözék!


Érzed az iróniáját a rettegés fokának, amit a Jobbikkal kapcsolatban éreznek a korrupt politikusok?

2010. ápr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
A gárdát nem politikusok tiltották be ;)
2010. ápr. 21. 14:42
 18/22 anonim ***** válasza:
46%

14:37-es: tájékozódj, mielőtt hozzászólsz. 3 alapító tag még tavaly lépett ki a Jobbikból, 1 pedig 2 hónapja. Olvass utána. Az egy dolog, hogy a Jobbik megpróbál erről hallgatni, de attól még tény, hogy a Jobbik legtöbb eredeti alapítótagja már kilépett a pártból.



Én tályékozott vagyok!

Alapító tagok (fideszesek) 2007 ben váltak ki, amikor a Jobbik kezdett leválni a Fideszről.

Nincs ebben semmi eglepő, a fideszesek maradtak, a párt irányt váltott, mert a Fideszben csalódtak.


Nézd meg a Jobbik nemzedéket, ott megértheted!

2010. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
38%

A gárdát nem politikusok tiltották be ;)



Csak politikai nyomásra, ami még roszabb, hiszen a hatalmiágakon egyszerűen átnyúlt a politika. = diktatúra.

2010. ápr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Le lehet szállni a Jobbikról, tudom egyes őskomcsinak nehéz felfogni, hogy a Jobbik mára már olyan erős mint az MSZP...
2010. ápr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!